7 komentarzy do “Udany połów senatora

    1. Pan jest nieco złośliwy. 😉 Mandat senatora nie jest samorządowy. Nie odpowiada za „łowienie” czegoś dla samorządu. Jednakowoż nawet jakby się udało coś złowić – to mógłby być problem z realizacją złowionej zdobyczy na miejscu przez naszych kochanych samorządowców. Tyle politologii.

    2. Marko B kolejny albo ten sam wypierd miejscowego kółka adoracji, szkoda prądu na ciebie trollu. Spytaj wafla w czekoladzie ile dostał od senatora propozycji pozyskania środków zewnętrznych ? I z żadnej nie skorzystał, skutek widać gołym okiem długi miasta, podwyżki i wszechobecny lansik.

  1. Chyba jak do tej pory to pan senator ma Pabianice głęboko w poważaniu. Jeżeli się mylę to proszę o przykłady pomocy lub zainteresowania sprawami miasta. Prasa podawała w ilu sprawach prezydent zwracał się o pomoc do senatora. I nic.

    1. Prasa to niech napisze w ilu sprawach zwracają się do wafla mieszkańcy i jak są karmieni obietnicami. Senator pokazał na co są pieniądze do wzięcia tylko wafel z blachodachówkarzem nie potrafią wniosku napisać. Wafel sobie nie radzi i widzi to każdy mieszkaniec, lek na całe zło to pożyczki i zadłużenie miasta, z karty pabianiczanina średnio ogarnięci przedsiębiorcy mają rechot. Wcale się nie dziwię, że nikt poważny nie chce mieć z waflem nic wspólnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *