FAKTY

„Angora” pisze o sekretarzu miasta

Paweł Rózga zasłynął nie tylko w całej Polsce.

W najnowszym wydaniu tygodnika „Angora” w rubryce „Taka gmina!” przeczytamy o upomnieniu przez prezydenta Pabianic sekretarza miasta. To kara za pisanie w godzinach pracy na Facebooku.

Sprawę komentarzy pod tekstem o nietypowym zabiegu w RPA ujawnił nasz portal pabiaNICE.tv (TUTAJ), na który to powołuje się „Angora”. Tytuł publikacji brzmi „Sekretarz pisał o penisie”. Dziennikarz podsumowuje informację: „Widocznie temat przeszczepu penisa dla sekretarza był ciekawszy”.

“Angora” ukazuje się nie tylko w całej Polsce, ale dociera także do Chicago, Dortmundu, Paryża, Toronto, Nowego Jorku i Wilna.


SPRAW SOBIE T-SHIRT Z TRAMWAJEM “41”

5 komentarzy do “„Angora” pisze o sekretarzu miasta

  1. Siusiak z Pabianic sięga Chicago, Dortmundu, Paryża, Toronto, Nowego Jorku i Wilna, to taki interes bez zmiany koloru. Nie upomnienie a praca z WC przy SDHu to zgodnosc z zainteresowaniami i potrzebami. ( można FB w godzinach pracy ).

    1. powinien dostać nagrodę za pijar i reklamę dla miasta!!! puścić go na portale randkowe i społecznościowe! niech pisze!

    1. Piotruś, lubisz Pawełka, piszesz brzydko, to tobie należy się rózga.

  2. Zawsze zastanawiam sie po co komus okulary jak nie ma ich na nosie zwlaszcza gapiac sie w jakikolwiek ekran/wyswietlacz :P.

    Miasto jest dumne z rozglosu i to za darmo !…..

Comments are closed.