FAKTY

Apel o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku

Policjanci proszą o pomoc internautów. Może w ten właśnie sposób uda się ustalić personalia mężczyzny, który zginął na drodze 23 lata temu?

23 marca 1997 roku tuż przed godzina 23.00 na trasie nr 1 w Tuszynie osobowy mercedes potrącił mężczyznę. Uderzenie było tak silne, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Mimo wielu czynności procesowych i ustaleń wykonanych przez policjantów do dzisiaj nie ustalono tożsamości denata oraz jego rodziny.

Podczas sekcji zwłok okazało się, że mężczyzna miał na ciele kilkanaście tatuaży, a wśród nich stopień majora na obydwu ramionach, kiść winogron otoczona kwiatami i liśćmi na lewym przedramieniu, oraz wąż z prawej strony klatki piersiowej. Obok węża wytatuowane usta oraz napis „KOCHAM RODZINĘ” i inne mniej symboliczne zdobienia.Wiek około 20-25 lat, wzrost ok. 170-180 cm, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, włosy ciemny blond, krótko ścięte z długą grzywką czesane do góry, oczy zielone, rozmiar buta 27.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, tel.: 42 22- 53-301, 42 22- 53- 302 lub 22- 53-337.

TUTAJ więcej zdjęć.

dav