FAKTY

Awans Adama Marczaka. W szpitalu został…

Od jego pracy będzie zależało sprawne funkcjonowanie szpitala.

Adam Marczak, do niedawna kierownik działu administracji i marketingu w PCM awansował. Po ponad dwóch latach pracy w szpitalu został tu dyrektorem ds. administracyjno-technicznych.

Jako marketingowiec m.in. udzielał informacji mediom, zaangażował się też w reorganizację płatnego parkingu przy szpitalu.

Teraz będzie zarządzał mieniem szpitala, nadzorował inwestycje, remonty, sprawował nadzór nad przestrzeganiem zasad racjonalnej gospodarki. W jego kompetencjach są także sprawy logistyczne (m.in. transporty, magazyny), zamówienia publiczne czy projekty dofinansowywane ze środków UE.

– Częścią tych spraw zajmowałem się już wcześniej, ale po 1 lutego – po reorganizacji stanowisk administracyjnych w PCM, oficjalnie znalazło się to w zakresie moich obowiązków – mówi Adam Marczak.

Zarobki na tego typu stanowiskach oscylują wokół 10 tys. zł.

Przypomnijmy, że Marczak był sekretarzem miasta za prezydentury Jana Bernera i Zbigniewa Dychto. Po tym jak został zwolniony, znalazł się w firmie A&A Arkadiusza Majsterka. Był tam prezesem fundacji „Arkadia Sztuka i Golf”.

Z wykształcenia jest teologiem. Napisał pracę magisterską o objawieniach Chrystusa po zmartwychwstaniu.

Żona Marczaka – Iwona jest radną miejską z koalicyjnego klubu. W poprzedniej kadencji przeszła z klubu PiS do grupy proprezydenckich radnych.

TUTAJ przeczytasz nasze teksty w których występuje Adam Marczak.

Tagi: ,

14 komentarzy do “Awans Adama Marczaka. W szpitalu został…

  1. Nie można, gdyż obecnie w świetle prawa ten powód został uznany za niebyły – zatarty. Mamy zatem do czynienia z sytuacją fikcji prawnej, kiedy to dochodzi do eliminacji faktów z rzeczywistości, które w tej rzeczywistości miały miejsce. Niekiedy ważny interes społeczny pozwala na opublikowanie takiej informacji, choć została wymazana gumką. Możliwe, że obecnie – w obliczu akurat takiego a nie innego awansu p. Marczaka, taki społeczny interes jest uzasadniony. Nie zamierzamy jednak tracić czasu nawet na zwycięską batalię w sądzie. Uważamy, iż z ludzkiej pamięci powód zwolnienia p. Marczaka nie został wytarty, a zatem czytelnicy mogą ocenić tę sytuację i wyciągnąć wnioski.

  2. Ujmę to dyplomatycznie:
   Został zwolniony za popularne w polityce, słowo na literę “Ł”. :)

   Ale z godnością z tego wyszedł. Szacunek dla Pana Adama.

   1. Proszę o sprecyzowanie tematu. Odnośnie wyjścia z godnością No i w kwestii szacunku.

 1. Czy to stanowisko dyrektora istniało wcześniej w strukturze organizacyjnej PCM ? Czy zostało stworzone dla tego Pana ?

  1. To nowe stanowisko powstałe po przeprowadzeniu wspomnianej w tekście reorganizacji pionu administracyjnego PCM.

 2. Czemu na innych portalach jest cisza w tym temacie ? Temat niewygodny czy co ?

 3. Jednym słowem Prezydent Mackiewicz zatrudnia byłych (treść usunięta) Dalej w tym mieście działa Układ Zamknięty
  Z drugiej strony ludzie sami wybrali Mackiewicza wiec wola bałagan , kumoterstwo , zatrudnianie typków spod ciemnej gwiazdy i tak jak pisałem Układ Zamknięty
  Brawo wyborcy Grzesia

 4. Interesuje mnie czy parking przy szpitalu jest płatny? Jeśli tak to mam nadzieję że będzie bezpłatny. Ludzie schorowani czy zatroskani o swoich bliskich schorowanych, nie powinni myśleć o zapłacenia kwiatka za parking. Sama wiem w jakim stresie zawsze podjeżdżamy pod szpital. Liczę że pan Marczak to rozumie i się tym zajmie. Powodzenia życzę

 5. tyyleee czasu już minęło i wszędzie indziej jest cisza. zastanawiajace

 6. Szkoda gadać. Nic nie wart jest ten Marczak. Tylko wypłatę bierze i to za dużo jak do jego marnych kwalifikacji. WSTYD!!! Dno pod każdym względem!!! Wszyscy nieudolni do PCM się pchają na stanowiska, które nie powinny istnieć.

Comments are closed.