PABIANAJS TAJMS

Błazen: Prawie jak w Hollywood

Miejsce błazna jest w cyrku, nigdy zaś na tronie, a świnia będzie świnią, choćby i w koronie.

– Wspaniale panie prezydencie – takie słowa z ust Błazna brzmiały wręcz nieprawdopodobnie.
– Uszom nie wierzę! A co się panu tak podoba? – zapytał zaintrygowany prezydent.
– Nareszcie wychodzimy z zaścianka i możemy się równać nie z jakimś ukraińskim miasteczkiem, ale z samym Hollywood! To już coś!
– To nowy żart? A dlaczego z Hollywood?
– Bo u nas jest jak w Hollywood! Tam nakręcili film pt. „Ścigany” – o doktorze, który ukrywał się, wrabiano go i osaczano. I u nas też mamy takiego ściganego doktora. Niedługo będzie oskarżany o atak zimy i niskie ceny skupu makulatury. Na razie jeszcze nie strzela, jak bohater filmu, ale jak mu puszczą nerwy, to kto wie… Pan oczywiście nic nie wie na ten temat?
– Wiem, że sytuacja wymagała sprawdzenia…
– Drugie podobieństwo do Hollywood – kontynuował Błazen – jest takie, że tam w niedawnych wyborach prezydenckich większość głosowała na lewicującą kandydatkę demokratów. U nas w wyborach uzupełniających do Rady Miasta wygrał, popierany przez mnóstwo organizacji, kandydat wyraźnie ustawiony w lewo. Popierali go prawie wszyscy z BSR na czele. Zabrakło tylko Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych, Związku Bojowników o Wolność i Demokrację oraz Polskiego Związku Hokeja na Trawie. To będzie pan miał na sesjach jeszcze jedną popierającą łapkę w górze i święty spokój do końca kadencji.
– Tak się szczęśliwie złożyło.
– Amen – powiedział smutno Błazen.

Tagi:

6 komentarzy do “Błazen: Prawie jak w Hollywood

  1. Pokażcie mi faceta, który mając dostęp do internetu NIGDY nie oglądał gołych panienek. No, może mój przedmówca wacław. On ogląda rozebranych chłopaków.

   1. być może nawet 99%, ale może nie wszyscy pracy i podczas dyżuru na pogotowiu …….. myślę że obrona tego pana może przynieść mu tylko więcej kłopotów, bo za chwilę ktoś zażąda wykazu stron, czasu logowań, nagrań z monitoringu…. gdyby konkurencja nie miała sprawdzonych informacji to już mogłaby się pakować i zbierać na odszkodowanie…. Dla mnie to chore, człowiek jedzie z inną najbliższą osobą, po pomoc, ratować zdrowie czasem życie, a tu ktoś kto skupiony jest na czymś jakże innym……czy ty Polaku Mały chciałbyś żeby np. Twoje dziecko lub Twoja mama miała taką pomoc jak będzie (oby nie) tego potrzebować………..mam nadzieję że szpital coś z tym zrobi żeby już nikt więcej nie miał dylematów czy ktoś taki zasługuje na obronę czy nie

    1. konkurencja ? gdzie w tym grajdole gdzie na jednego lekarza przypada dwóch administracyjnych przydupasów z rozdania politycznego ? Przetargi organizowane w 4 dni, zamordyzm wobec personelu, i rosnące zadłużenie. Szpital robi co może, żeby pójść na dno. Wolę lekarza, który jak każdy zdrowy chłop skorzysta z internetu niż takich mamlasów co liczą prowizję za wypisanie nowych cudownych leków. Czas najwyższy sprawdzić kto do szpitala dostarcza leki , przecież PO ma swoich szeregach takiego specjalistę od dostaw !!!

   2. Wacław tak naprawdę jest zarośniętą kobietą i dlatego w swoich skórzano-ćwiekowych kręgach ma ksywkę BIZON

  2. Po przeczytaniu twoich rozlanych glutów Prezydencki ORMOWCU, apeluje do redakcji, że błazen musi mieć transport, proszę niech jeździ po mieście na Wacławie !!!

Comments are closed.