KOMUNIKACJA

Boże Ciało – komunikacja miejska

W czwartek (15 czerwca) możliwe są utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej związane z procesjami Bożego Ciała. Zobacz, jak pojadą autobusy.

Linia T
Zgodnie z rozkładem jazdy, w Boże Ciało trasa kursów linii T oznaczonych literą H jest skrócona do placu 500-lecia w Rzgowie. Kursy oznaczone literą G są wykonywane bez zmian do Guzewa.

Linia W
W czwartek 15 czerwca obowiązuje specjalny rozkład jazdy linii autobusowej W:
» pierwszy kurs od godz. 9.16 od przystanku Rzgowska 3 i dalej przez Wolę Zaradzyńską, Czyżeminek, Prawdę, Guzew i Gospodarz do Woli Zaradzyńskiej (dowóz na mszę św. w kościele NMP Nieustającej Pomocy na godz. 10.00),
» kurs powrotny zostanie zrealizowany z Woli Zaradzyńskiej OSP po zakończeniu procesji Bożego Ciała.

Linia N4B
W nocy z 14 na 15 czerwca (ze środy na czwartek) na linii nocnej N4B będzie obowiązywał rozkład jak z soboty na niedzielę, natomiast w nocy z 15 na 16 czerwca (z czwartku na piątek) – rozkład jak z piątku na sobotę.

Boże Ciało: pozostałe linie
Pozostałe linie komunikacji miejskiej funkcjonują 15 czerwca według niedzielnych rozkładów jazdy bez zmian. Na czas przejścia procesji Bożego Ciała możliwe są tymczasowe utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. Trasy przejazdów będą dostosowywane do bieżących warunków ruchu drogowego i poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

piątek, 16 czerwca
Na liniach 7, 263 i D obowiązuje rozkład jazdy powszedni wolny od nauki szkolnej. Autobusy linii 264 nie kursują. Na wszystkich pozostałych liniach obowiązuje zwykły rozkład jazdy na dzień powszedni bez zmian.

***

Punkty Sprzedaży Biletów MZK będą czynne 16 czerwca w skróconych godzinach. Kasa na dworcu kolejowym będzie otwarta od 6.00 do 14.00, natomiast Biuro Obsługi Klienta przy Narutowicza 9 – od 9.00 do 16.45.