FAKTY PORADNIK

Chcesz zobaczyć produkt, zanim go kupisz?

Zapraszamy na najnowszy live sprzedażowy, który wprowadzi Cię w świat akcesoriów GSM. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda produkt, zanim go kupisz, a przy okazji chcesz zadać nam pytania o nasze akcesoria, zapraszamy na live sprzedażowy 15 marca o godzinie 18.30.

Live sprzedażowy to wyjątkowa okazja, by nie tylko poznać akcesoria GSM, ale także dowiedzieć się więcej o dostępnych rozwiązaniach dla Twojego telefonu. Już 15 marca odbędzie się pierwszy live sprzedażowy organizowany przez firmę 4KOM, podczas którego poznacie najważniejsze markowe produkty takie jak etui na telefon, softbandy czy nowoczesne torby i pokrowce na laptopy.

Skąd pomysł na live sprzedażowy?

Coraz więcej klientów, którzy interesują się akcesoriami GSM, poszukuje okazji, by najpierw obejrzeć produkt i móc zadać istotne pytania. Właśnie z myślą o nich, marka 4KOM wpadła na pomysł, by stworzyć okazję do spotkania ze specjalistami, którzy doradzą, podpowiedzą i wytłumaczą. Jeśli więc stoisz przed wyborem etui na telefon lub nie możesz się zdecydować, którą torbę na laptopa wybrać, weź udział w live sprzedażowym i skorzystaj z wiedzy doradców.

Live 4komu z rabatami i nagrodami

Podczas live 15 marca będziesz mieć nie tylko okazję, by z bliska i dokładnie przyjrzeć się potrzebom i możliwościom swojego tabletu lub smartfona. Będzie to też idealny moment, by skorzystać z przygotowanych dla uczestników rabatów, atrakcyjnych cen i konkursów z nagrodami. Spotkanie poprowadzi Mikołaj i Kinga, którzy na akcesoriach GSM znają się jak nikt inny, więc z pewnością rozwieją oni również Twoje wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania.

 

(tekst promocyjny)