FAKTY

Ciebiada w PGE

Wiceprzewodniczący łódzkiego sejmiku Krzysztof Ciebiada (PiS) od sierpnia pracuje w łódzkim oddziale PGE. Jest koordynatorem ds. sprzedaży energii samorządom.

Przypomnijmy, że Krzysztof Ciebiada był kontrkandydatem Grzegorza Mackiewicza w walce o fotel prezydenta Pabianic. Na początku ub. roku dostał stanowisko zastępcy dyrektora ds. innowacji w ZEC i odpowiadał za projekt geotermalny. Wiosną tego roku zrezygnował z pracy w miejskiej ciepłowni, podkreślając w ten sposób niechęć prezydenta wobec planów budowy geotermii.

W Radzie Nadzorczej PGE zasiada Janina Goss, przyjaciółka prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Ciebiada jest jej kierowcą.

3 komentarze do “Ciebiada w PGE

  1. No proszę jaką karierę robi człowiek bez wyższego wykształcenia oraz doświadczenia. Co były krawiec, który zwinął firmę wie o sprzedaży energii? Ciekawe czy by go zatrudnili gdyby nie był członkiem PiS???
    Nie matura lecz chęć szczera……
    Komuna wraca a redakcja przyklaskuje, tak to odbierać?

    1. Proszę przeczytać tekst ze zrozumieniem – przyklaskiwania tu nie ma :) Wręcz przeciwnie – wskazujemy (jako pierwsi podając info do wiadomości publicznej) że K. Ciebiada nie otrzymał posady w drodze zwykłej rekrutacji.

Comments are closed.