FAKTY

Cieszą oko, a przede wszystkim podniebienie

„Kawiarka” w C.H. ECHO to jedyne miejsce w Pabianicach działające pod tym szyldem. Mieszkańcy doceniają je za wysoką jakość kawy i desery, które nie mają sobie równych.

W menu króluje oczywiście świeżo parzona kawa – od intensywnych, mocnych smaków po mleczne i delikatne. Każdą można wzmocnić o dodatkowe espresso lub osłodzić bitą śmietaną czy lodami (lody z półki premium, bez sztucznych dodatków i polepszaczy).

Część menu jest ruchoma – dostosowywana do sezonu. Na przykład jesienią napijemy się gorącej czekolady do szarlotki na ciepło (z bitą śmietaną). Zimą z kolei rozgrzeje nas herbata z mango, pomarańczą, piernikowa i inne.

„Kawiarka” to miejsce nie tylko dla miłośników kawy – coś dla siebie znajdą też „herbaciarze”. Warto spróbować klasycznych odmian: earl grey i zielonej, a dla wymagających serwują nieodstępną gdzie indziej afrykańską, intensywną mieszankę.

Oprócz zmysłu smaku, pobudzany jest także zmysł wzroku – oko cieszą efektowne dekoracje, szczególnie deserów lodowych, które są oczkiem w głowie personelu. Co ważne „Kawiarkę” można znaleźć na mapie miejsc stosujących ideę „zero waste”. Stosują produkty ekologiczne i kupują u lokalnych dostawców.

Ciasta, torty i desery zamówimy nawet z dostawą do domu (telefon 513 093 498) lub przez platformę pyszne.pl. Lojalność klientów jest doceniana – po uzbieraniu dziewięciu stempli, 10 kawę otrzymujecie gratis.

Po bieżące informacje zaglądajcie na profil Facebook.

C.H. ECHO przygotowało dla Was specjalny rabat w „Kawiarce” – do końca listopada w każdą sobotę otrzymacie 10% zniżki na ciasta i torty na wagę (promocje „Kawiarki” nie łączą się z promocją C.H. ECHO)

art. promocyjny