ROZRYWKA

Co za emocje! ŁKS w niezwykły sposób uhonorował kibiców z Pabianic [VIDEO]

Piłkarze zabrali Michała i Karola z lekcji i pojechali na trening.

Oglądając zamieszczony dziś na FB ŁKS Łódź filmik trudno się nie wzruszyć. Zaskoczone i szczęśliwe miny małych pabianiczan mówią same za siebie. Po braci Chrabelskich przyjechali zawodnicy ŁKS i zabrali ich na stadion. Dlaczego? Odpowiedź znajduje się w opisie posta z filmikiem:

“Są z nami wszędzie i wspierają bez względu na wszystko. Bezwarunkową miłość do ŁKS-u odziedziczyli po tacie Piotrze. Poznajcie biało-czerwono-biały tercet z Pabianic i zobaczcie, jak zawodnicy ŁKS-u postanowili się im odwdzięczyć za wsparcie w trudnych chwilach” – czytamy.

Chłopcy dostali oryginalne koszulki ze swoim nazwiskiem. Po krótkim zwiedzaniu i rozgrzewce wybiegli na murawę. Na boisku dołączył do nich tata Piotr. Na koniec piłkarze podziękowali za wsparcie i zaprosili chłopców do wyprowadzania zawodników na mecz Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze.

– Trójkę z Pabianic wychwycili najpierw nasi fotoreporterzy na fecie z okazji awansu, a marketingowcy wpadli na pomysł zorganizowania akcji “wagary”. Po raz pierwszy takiej zresztą. Tata i synkowie zwrócili uwagę tym, że pojawiają się na każdym meczu, zawsze w wymyślonych przez siebie koszulkach z literami Ł, K i S. Są dumni, kiedy zwyciężamy, pocieszają, kiedy piłkarzom nie wyjdzie mecz – podkreśla w rozmowie z pabianice.tv prezes ŁKS Tomasz Salski.

(Fot. Paweł Ciesielski)

Z ŁKS na dobre i na złe

Są z nami wszędzie i wspierają bez względu na wszystko. Bezwarunkową miłość do ŁKS-u odziedziczyli po tacie Piotrze. Poznajcie biało-czerwono-biały tercet z Pabianic i zobaczcie, jak zawodnicy ŁKS-u postanowili się im odwdzięczyć za wsparcie w trudnych chwilach.

Opublikowany przez ŁKS Łódź – Łódzki Klub Sportowy Wtorek, 22 października 2019