FAKTY

Co zamiast Piotra i Pawła?

Market spożywczy w Centrum Handlowym Echo zamknięty na stałe. Szukają nowego najemcy.

Wczoraj zamknięto sklep „Piotr i Paweł”, jedyny spożywczy market w C.H. Echo. Powód? Długi właścicieli, którzy prowadzili go na zasadzie franczyzy. Interweniowała nawet policja, bo przedstawiciele PP zjawili się na miejscu, by zabezpieczyć towar na poczet zobowiązań.

Sklep tej marki prawdopodobnie nie wznowi już tu swojej działalności: „Obecnie trwają przygotowania do otwarcia nowego sklepu spożywczego, o czym będziemy na bieżąco informować poprzez nasza stroną internetową i Facebooka” – poinformował nas mailowo zarządca C.H. Echo.

Najbliższy Piotr i Paweł znajduje się obecnie w Porcie Łódź. A jaki szyld pojawi się w Pabianicach? Jednym z typów jest Biedronka, lider rynku, która dzięki przejmowaniu sklepów PP (od połowy 2018) umacnia swoją pozycję. Mówi się także o niemieckim graczu – sieci Aldi, która podobnie jak zamknięty PP, ma w swojej ofercie artykuły z segmentu premium.


4 komentarze do “Co zamiast Piotra i Pawła?

  1. Litosci tylko nie kolejna Biedronka. Niedobrze sie robi na sama mysl o tym syfie ktory sprzedaja. Niech tam bedzie cos czego w Pabianicach nie ma a nie kolejny sklep ze smieciami

    1. Chyba wiekszego syfu, jak w Biedrze przy Skargi to w calej Polsce nie ma! Bajzel jakich mało, wszystko na środku, zawsze jedna kasa otwarta i wszechobecny smród i brud!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *