FAKTY

Czerwona drużyna w koalicji

Sojusz Lewicy Demokratycznej przedstawił swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych.

Marek Gryglewski, Aleksandra Stasiak, Piotr Duraj, Joanna Michalska-Szmytke, Magdalena Rybarczyk-Cieślar, Rafał Szkudlarek, Bogdan Piotrowski, Tomasz Łuczak i Tomasz Frejlich – to kandydaci SLD, którzy wystartują w październikowych wyborach.

Radną Sejmiku Województwa Łódzkiego chce zostać Michalska-Szmytke. O mandat w powiecie powalczy Rybarczyk-Cieślar, Gryglewski, Piotrowski i Łuczak, pozostali o wejście do Rady Miejskiej.

Wymienieni znajdą się na listach Komitetu Wyborczego Wyborców Koalicja dla Pabianic Grzegorza Mackiewicza (poza kandydatką do Sejmiku – KKW SLD Lewica Razem). O zawiązaniu szerokiego porozumienia pisaliśmy w połowie czerwca TUTAJ. W jego ramach Marek Gryglewski zrezygnował ze startu w wyborach prezydenckich („Gryglewski – napastnik rozgrywający”).

– Było wiele rozmów, jednak sytuacja w kraju zmusiła nas do zjednoczenia się z opozycją. Prezydent Mackiewicz może liczyć na nasze wsparcie, będziemy z nim od początku do końca – zapewnił Gryglewski.

Jednocześnie nie zapominamy o wyborcach SLD i chcemy podkreślić obecność „czerwonej drużyny”. W każdym okręgu będziemy mieć po jednym kandydacie. Zachęcamy mieszkańców do głosowania na naszych przedstawicieli – dodała Stasiak.

Tagi:

7 komentarzy do “Czerwona drużyna w koalicji

  1. Panie Mackiewicz jak Pan ludziom na mszy w oczy spojrzy ? Mackiewicz dla władzy nawet z komuna się brata

  2. Mackiewicz i SLD … to widać upadek bliski.
    Stanek już powinien się cieszyć. Podano mu miasto na tacy :)

    1. Program wyborczy radnego Stanka, sprowadza się do ogłoszenia, że jest w PiS-ie i ma poparcie pabianickich kukizowców. Nic dodać, nic ująć, po prostu powala na kolana głębią programową, a Mackiewicz to samo, widać, że zaciekła walka wyborcza na programy trwa!

Comments are closed.