PORADNIK

Czy Toyota Corolla to dobre auto?

Toyota często uważana jest za jednego z najlepszych producentów samochodów. Firma słynie z tego, że takie pojazdy jak Toyota Corolla wyróżniają się niezawodnością, dzięki czemu stanowią idealny wybór dla osób, które nie chcą później co chwilę oddawać auta do naprawy, tylko wolą czerpać przyjemność z jazdy. Obecnie w sprzedaży znajduje się wiele różnych modeli, które dodatkowo różnią się silnikiem i wieloma innymi parametrami. Czy w takim razie Corolla sedan to odpowiedni wybór dla rodziny? A może lepiej rozważyć zakup modelu Corolla hatchback?

Jeżeli chcesz poznać najważniejsze informacje na temat modelu Corolla, koniecznie zapoznaj się z niniejszym artykułem. Dzięki temu poznasz różnice pomiędzy sedanem a innymi wariantami, a także dowiesz się, czym różni się sportowa wersja tego samochodu.

Kiedy powstała Toyota Corolla sedan?

Największym zainteresowaniem wśród kierowców cieszy się obecnie nowa Toyota Corolla, ale warto zacząć od poznania historii tego modelu. Tym, co jest zaskakujące dla wielu osób, jest fakt, że pierwsze modele powstały w 1966 roku. Początkowo pojazdy zaliczane były do segmentu B, aby z czasem Corolla TS przeszła do segmentu C. Nic więc dziwnego, że auto cieszy się tak dużą popularnością wśród klientów odwiedzających dilerów Toyoty. Jest to po prostu sprawdzony pojazd, który został udoskonalony na przestrzeni lat, dzięki czemu stanowi świetny wybór zarówno dla początkujących kierowców, jak i osób, które od lat jeżdżą po drogach. Warto oczywiście zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem będzie sedan (wydłużone auto, którego parkowanie może stanowić wyzwanie dla niedoświadczonych kierowców), czy hatchback (bardziej kompaktowy model). Bez względu na wybór, w Toyota leasing można uzyskać atrakcyjne warunki, ale wbrew pozorom nie jest to jedyny sposób, aby można było stać się właścicielem takiego pojazdu jak nowa hybrydowa Toyota Corolla bez potrzeby wydawania wszystkich oszczędności.

Zalety modelu Corolla Touring Sports

Warto też sprawdzić, czym wyróżnia się Touring Sports, bo zdaniem wielu miłośników motoryzacji ta hybryda jest bardzo dopracowanym samochodem, który dostępny jest w wariancie kombi. Klienci mogą oczywiście cieszyć się większą mocą lub większą ekonomią w zależności od wybranego silnika Corolla HB. Niezależnie jednak od tego, podobnie jak Yaris hybrid, są to niezawodne rozwiązania. Z tego powodu Toyota leasing polska sp regularnie obsługuje klientów, którzy chcą kupić auto na firmę. Osobom, które szukają Toyoty na potrzeby prywatne (zarówno w wariancie Corolla Sedan HSD, jak i komfort Toyota Corolla hatchback), można natomiast polecić skorzystanie z popularnej platformy z ogłoszeniami, gdzie Toyota Corolla dostępna jest w przeróżnych wersjach, podobnie jak akcesoria Toyoty. Znajdziesz tu zarówno nowe auta, jak i używane pojazdy z Toyota Touch. Dla ułatwienia sobie jazdy wybierz model wyposażony w tylne czujniki parkowania Corolla oraz usługi łączności Toyota. W modelu Toyota C HR Hybrid na pewno poczujesz sportową stronę Toyoty, ale jeżeli nie zależy ci na takiej jeździe, sprawdź Yaris Cross, który dostępny jest w salonach dilerów Toyoty oraz na wspomnianym portalu z ogłoszeniami.

Korzyści z jazdy hybrid Corolla hatchback

Niskie koszty eksploatacji, niewielka rata serwisowa oraz dostęp do technologii led, klimatyzacja automatyczna i wiele innych rozwiązań sprawiają, że hybryda Toyoty to świetne auto. Pakiet park Corolla HB z pewnością jest wart swojej ceny. Możesz też dokonać wyboru określonego wariantu umowy leasingu (jeden z nich nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu, a inny tak). Dostępna jest także usługa leasingu konsumenckiego, więc hybrid yaris cross kupisz zarówno na firmę, jak i na potrzeby prywatne. Sprawdź Proace City verso, która wbrew pozorom osiąga świetne wyniki, podobnie jak gr Yaris. Napęd hybrydowy corolla hatchback sprawi, że jazda będzie tańsza i przyjemniejsza, a usługa leasingu konsumenckiego kinto ułatwi ci zakup nawet, jeżeli aktualnie nie dysponujesz większą ilością gotówki.

(tekst partnerski)