ROZRYWKA

Dni Pabianic 2019: Wystąpi Margaret i Dawid Kwiatkowski. Kto jeszcze?

Poznaliśmy datę imprezy i gwiazdy wieczoru.

Jak poinformował Urząd Miejski, przygotowywany jest ostateczny harmonogram – tegoroczne Dni Pabianic odbędą się 15 czerwca na stadionie MOSiR (przy ul. „Grota” Roweckiego). Bawimy się od godz. 16 do północy.

Wystąpią: Margaret (godz. 18.00), Proletaryat (godz. 19.00), Dawid Kwiatkowski (godz. 20.30) i DJ Hazel od godz. 22.00 (muzyce towarzyszyć będzie pokaz laserowy). Oprócz tego zagrają lokalne zespoły, m.in. Pewex i Gitarzyści po 40.

***

Przypomnijmy – w ubiegłym roku gościła u nas Sylwia Grzeszczak, zespół Happysad i DJ Nina Suerte:

Happysad – Dni Pabianic 2018:

Sylwia Grzeszczak – Dni Pabianic 2018:

DJ Nina Suerte – Dni Pabianic 2018:

 

 

(Fot. i video: Marcin Mietlowski; Instagram)


3 komentarze do “Dni Pabianic 2019: Wystąpi Margaret i Dawid Kwiatkowski. Kto jeszcze?

    1. Kolejny raz powiat ma lepsze gwiazdy. Kwiatkowski to jakaś pomyłka, kto go słucha chyba dzieciaki w podstawówkach i wzdychają do niego nastolatki w gimnazjum.

  1. Czy znowu impreza odbędzie się na boisku, na którym ćwiczą dzieci? Zawsze przez cały tydzień po zabawie znajduje się tam np. kawałki szkła rozbitego w trakcie “zabawy” (nie wspominając o stanie nawierzchni tego boiska). Jeden z największych klubów sportowych w okolicy, a przez takie nieodpowiedzialne działania bezpowrotnie niszczy swoją bazę treningową. Z tego powodu rodzice zabierają swoje dzieci z treningów. Jak można być tak krótkowzrocznym. Kto jest za to odpowiedzialny. Proszę podać nazwisko osoby, która wybrała miejsce dni Pabianic i osoby która to zatwierdziła. Niech ludzie pamiętają komu mają “podziękować” przy następnych wyborach.

Comments are closed.