ROZRYWKA

Dni Powiatu Pabianickiego 2019 [ZDJĘCIA]

Po chłodnym i deszczowym tygodniu, letnia pogoda – jak na zamówienie – przywitała uczestników tegorocznych Dni Powiatu Pabianickiego. Na rozgrzewkę na scenie wystąpiły grupy taneczno-wokalne z MDK oraz lokalne zespoły, m.in. Dobrzanie, Pewex, Tipsy Drivers. W tym czasie dzieciaki szalały na dmuchanym placu zabaw i w wesołym miasteczku. Były także konkursy, animacje i pokazy.

Grupa „Long & Junior” koncert rozpoczęła od swojego hitu „Tańcz, tańcz, tańcz”. Rozgrzana już publiczność, której wciąż przybywało, oczekiwała na występ Michała Szpaka. Ten na scenie pojawił się o godz. 20. Miejsca przy barierkach wypełniły członkinie jego fanklubu i z transparentami w ręku dopingowały swojego idola. Gwiazda wieczoru – Ania Dąbrowska – śpiewała u nas przez półtorej godziny. Pabianiczanie kołysali się w rytmie jej najbardziej znanych przebojów.

Za niecały miesiąc (15 czerwca) bawimy się na Dniach Pabianic. Na stadionie MOSiR wystąpią: Margaret (godz. 18.00), Proletaryat (godz. 19.00), Dawid Kwiatkowski (godz. 20.30) i DJ Hazel od godz. 22.00 (muzyce towarzyszyć będzie pokaz laserowy).

(Fot. Marcin Mietlowski)