FAKTY

Do „Chrupiącego Zakątka” nie tylko na zapieksę

Sekret smaku tkwi we własnych przepisach i świeżych produktach.

Startowali na Starym Rynku, a od dwóch lat można ich znaleźć przy ul. Smugowej 8a – „Chrupiący Zakątek” w kwietniu obchodził 5. urodziny. Z tej okazji był tort, loteria dla klientów i słodki poczęstunek. Pabianiczanie uwielbiają to miejsce nie tylko za ponad 40 rodzajów pysznych zapiekanek…

Od niedawna serwują tu także obiady domowe. Codziennie inny – aby zawsze było świeżo. Solidny zestaw kosztuje 16 zł (zupa osobno – 5 zł, drugie danie – 14). Zamówienia przyjmowane są od godziny 12, a dowożą od godz. 13 do ostatniej porcji. O tym, co dobrego będzie można zjeść danego dnia, dowiecie się śledząc profil FB.

– Trzymamy się własnych przepisów i wszystko robimy na miejscu. Stawiamy na jakość i świeżość, więc nie ma potrzeby używania konserwantów czy innych polepszaczy – podkreślają właściciele.

Menu wzbogacono również o coś extra dla „mięsożerców” – w soboty dostępna jest „Buła Szefa”, którą wypełnia monstrualny kotlet (nie mieszczący się w “podwójnej” bułce poznańskiej) ze schabu i karczku nadziewany żółtym serem. Waży około 250 g. Do tego dodawana jest sałata, pomidor i ogórek (zdjęcie obok).

Nie zapominajcie, że „Chrupiący Zakątek” oferuje też catering – można u nich zamówić przekąski, a specjalizują się w finger foodach (m.in. minikanapki, koreczki, roladki z tortilli – zdjęcie obok). Z kolei w lokalu można wyprawić przyjęcie okolicznościowe do 16 osób, np. komunię czy uroczysty obiad w rodzinnym gronie.

***

Chrupiący Zakątek – zapiekaneria, catering, na miejscu organizacja przyjęć do 16 osób
ul. Smugowa 8a, tel. 724-706-734
poniedziałek – sobota: 12.00 – 20.00
Facebook

 

 

 

 

 

 

 

art. promocyjny