ROZRYWKA

Dorota Szelągowska w „Fabryce Wełny”: Nieoczywiste miejsce, ale…

Designerka zachwycona pofabrycznym obiektem.

Hotel w Pabianicach był bohaterem programu „Tu jest pięknie” (S02E03). Prowadząca, stojąc na rogu ul. Lipowej i Grobelnej, zapowiedziała: „Pabianice może nie są taką najoczywistszą destynacją na weekendowe podróże, jednak przy takiej aurze nawet największe atrakcje Sopotu albo Zakopanego bledną. Kiedy do zwiedzenia mamy taki budynek, wszystko inne wokół traci znaczenie” – powiedziała Dorota Szelągowska (odcinek kręcono w pochmurną, deszczową pogodę).

W klimat „Fabryki Wełny” widzów wprowadził Michał Winiarski – architekt wnętrz. Znana dziennikarka i designerka chwaliła loftowe przestrzenie, które łączą w sobie fabryczny styl z nowoczesnością. Kolejne ujęcia przecinane były zdjęciami sprzed i po rewitalizacji.

Szelągowska odwiedziła m.in. apartament, pokój 2-osobowy, część biurowo-biznesową i taras na dachu. Zwracała uwagę na materiały i ciekawe połączenia. W restauracji zjadła posiłek w towarzystwie szefa kuchni Wiesława Bobera – podano jej sarninę, a jak sama przyznała, dziczyzny próbowała pierwszy raz w życiu. Kiedy doszła do przeszklonego basenu, podsumowała: – Muszę to powiedzieć: tu jest fajursko!


2 komentarze do “Dorota Szelągowska w „Fabryce Wełny”: Nieoczywiste miejsce, ale…

Comments are closed.