FAKTY

Działacze Platformy pomogli młodej mamie

Polityka prorodzinna po pabianicku.

Żona radnego powiatowego Łukasza Stencla z PO została zatrudniona w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Na czele ZWiK stoi Rafał Kunka, również radny powiatowy PO, klubowy kolega Stencla.

W zarządzanej przez Kunkę spółce miejskiej pani Katarzyna zasiliła Dział Rozwoju, Marketingu i Funduszy Zewnętrznych. Szefem tego działu jest radny miejski PO Krzysztof Rąkowski. Radny Łukasz Stencel jest koordynatorem ds. sportu w Urzędzie Miejskim w Pabianicach.

Młoda mama jest jeszcze na bezpłatnym urlopie wychowawczym, ale przepisy nie wykluczają podjęcia pracy w innej firmie, jeśli nie koliduje to z osobistą opieką nad dzieckiem. Według naszych informacji pani Katarzyna pracuje na pół etatu, umowę ma na zastępstwo. Na Facebooku napisała, że studiowała na Uniwersytecie Łodzkim (zarządzanie zasobami ludzkimi i oraz pedagogikę w zakresie profilaktyki i animacji społeczno-kulturalnej).

Z prezesem ZWiK Rafałem Kunką nie udało się nam dziś skontaktować. W sekretariacie odpowiadano, że jest na spotkaniu. Nieuchwytni byli także inni członkowie zarządu. Kunka nie odebrał też od nas telefonu komórkowego.

(Fot. FB, red.)

44 komentarze do “Działacze Platformy pomogli młodej mamie

 1. Poprawka Pabianice.tv Radny Stencel już od dawna nie jest koordynatorem ds. sportu. Jest Kierownikiem nowego Referatu, stworzonego właśnie dla Niego. Tylko aby mu wynagrodzenie podnieść. Już 2 panie w tym referacie pracują :)
  Czego się nie robi dla POstępującej degradacji miasta :(
  Kolejny sukces Mackiewicza :(

 2. Brawo dla radnej Cieśli z PISu – kadrowa w ZWIKU. Żadna sensacja- praca na pół etatu i to na zastępstwo.

  1. Czyli potwierdzasz, że Stenclowa dostała robotę. A z zastęsp[twa za chwilę się przekształci na czas nieokreślony :)

   1. Pani K. Golińska też była na zastępstwo na chwilę, ale nie porównujmy obu Pań :)

 3. Za wszystko zapłaci podatnik :(
  Marczakowa i Stenclowa … głosują na PO :)
  A TY jak zagłosujesz ?

 4. Od wielu lat w ZWIKu jest niezły burdel a tam nie zatrudniają zgodnie z wykształceniem tylko z potrzebami.

 5. Tym zgorszonym faktem,że żona działacza PO dostała robotę w ZWiKU przypominam radną tam zatrudnioną, specjalistę od geotermii i kilka innych osób…. można prześledzić kariery wielu radnych, którzy nagle odnajdowali się na miejskich stołkach. Taki “życiowy pragmatyzm” nie ma barw partyjnych, dotyka wszystkich bez względu na przynależność partyjną.

 6. Typowe PiSowskie metody, atak na normalną dziewczynę bo odważyła się zatrudnić w spółce i być żoną radnego z PO, ale gdyby była żoną radnego z PiSu, no to wtedy by “jej się po prostu należało”… Aż żal czytać te niektóre komentarze bo od razu widać, że to ustawka i “zlecenie” dla hejterów i klakierów.

  1. ” wtedy by jej się po prostu należało” to według posła PO Krzysztofa Brejzy. To ,że Stencel jest nieuczciwy dał już przykład przy wyborach p. Zofii Kryger-Kozłowskiej. Natomiast p. Cieśla pracuje w ZWiKU nie od wczoraj.

 7. P. Stencel mogła dorabiac na wychowawczym w swoim zakładzie pracy. Na miejscy pracodawcy nie bylbym z tego zadowolony, co zrobila. Chyba ze jest powiązany ze ZWiK czy miastem. I oczy sie przymyka. Jednym wszystko wolno, o innym przeciwnie

  1. MASZ NATYCHMIAST WRACAĆ POD MOJE BIURKO, ALE JUŻ!!!!!! NIE DOSTAŁEŚ WOLNEGO CHŁOPTASIU, NA KOLANA MIGIEM

   1. Nieźle masz zryty beret dziwolągu.
    I razu widać, że nie masz szans na spełnienie swoich sflaczałych fantazji! :)))

 8. Szczerze powiem,… o Pani Hodyr ( co za tym idzie o portalu) miałem większe mniemanie :(…

 9. Nie no :) To przemyślane działanie. PO zatrudnia młodą mamę z PO, żeby przetestować pomysł Rąkowskiego z PO czyli ławki do przewijania niemowląt :)

 10. Znam z widzenia Kaske. Miła dziewczyna, ale żeby tak wszystko jawnie po znajomości? Może karierę lepiej by było zaczac od niższego stołka. Np sprzątaczki…. stworze zaraz drzewko powiazan w pcach od zwik po zec MZK um szkoły spółdzielnie mieszkaniowe. Czy na prawdę nie da się tego ukrócić? ???

 11. To się narobiło – kobieta poszła do pracy :O Rozumiem, że w Pabianicach osoby z rodzin radnych i innych działaczy mają zakaz, albo mogą być tylko kasjerami w supermarkecie.

  1. Masz 100 procent racji Pabianiczanko. To wszystko fake – pani żona sama aplikowała na to stanowisko, z pewnością pokonała kilku kandydatów. Fakt że jest w takich powiązaniach jak opisane w tekście nie ma nic do rzeczy. Absolutnie. Chamskie jest wyciąganie takich powiązań i bezcelowo gdyż to nie ma związku. Pani Kasia jest ambitna wiec pewnie zwik sam błagał na kolanach .

    1. Nooooo albo i gorzej. Pewnie przystawili mu pistolet do głowy (NA WODĘ taki jaki na zdjeciu na górze trzyma Pan Radny Krzysztof Rąkowski) i nakazali – TWOJA ŻONA MA U NAS PRACOWAĆ. ALBO U NAS ALBO NIGDZIE INDZIEJ.

     1. Prawda jest inna. Szła sobie kobiecina Wspólną a jak była przy Warzywnej to w budynku ZWiK otworzyło się okno i ktoś zaczął do niej kiwać. No to podchodzi bliżej i pyta: co jest? Siwy pan w okularach wychylony z okna mówi: mamy dla pani pracę. Zapraszam do środka. I tak zostało….

      1. Po mojemu , siedziało sobie dziewcze jak co dzień na porcelanowym tronie. Dokładnie w tym samym czasie jakiś ktoś, całkiem nieopacznie i całkiem gdzieś uruchomił jedno z cudownych poidełek. Ciśnienie zassało biedaczkę do środka rury. Cały dzień podróżowała pod miastem przez królestwo mokrej rączki. Wreszcie wypłynęła z szuflady w biurku Pana Kunki razem z całą zawartością odwiedzonego królestwa. Prezes ZWiK zaskoczony całą sytuacją, rzekł : Poznała Pani nasze tajne archiwum z pomysłami, nie możemy postąpić inaczej, musimy Panią zatrudnić na siłę.

      2. nie wiem, która wersja jest prawdziwsza hahaha :)))) a może ktoś jeszcze wymyśli jakiś scenariusz?

   1. Przecież to obecnie rządząca ,pisia elita zniosła konkursy!
    A zatem, wszelkie pretensje należy kierować do niej.

    PS. Teraz jest czas dla kierowców. Wszak teraz wybrani mogliby być takim pełnomocnikiem w MSWiA, za ca. 10 tys. na m/c! :)))

    1. Książę Wali, a gdzie PIS zniósł konkursy, przecież w Pabianicach rządzi elita PO i resztą przystawek ?

     1. Czytałaś cały mój wpis? Jak widać, nie.
      A o braku konkursów na wszelakie stanowiska (zwłaszcza w instytucjach państwowych opanowanych przez pisich), w całym kraju, można wiele poczytać…

Comments are closed.