FAKTY

Dziesiątki pracodawców i praktyczne porady od specjalistów

Będzie można zapoznać się z ofertami pracy lokalnych i globalnych firm.

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach zaprasza wszystkich zainteresowanych na Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się 19 września (czwartek) w Powiatowej Hali Sportowej (ul. św. Jana 30-36) w godzinach od 12.00 do 17.00.

Podczas wydarzenia osoby poszukujące pracy bądź rozważające jej zmianę będą mogły zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy, porozmawiać z pracodawcami lub zostawić swoje CV.

Swój udział w Targach zapowiedziały m.in. takie firmy, jak: Amazon, IKEA, DHL, Poczta Polska, Kilargo Sp. z o.o., Greek Trade Sp. z o.o., SGP-SORTING GROUP POLAND Sp. z o.o., EL-PUK Sp. z o.o., Barbara Jaksa, Zakład Pracy Chronionej TEXPOL Sp. z o.o., Human&Hunter Sp. z o.o., PCM Sp. z o.o., PIB KAROLCZAK, Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane LAUER oraz instytucje: Urząd Miejski w Pabianicach, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Straż Miejska, Cech Rzemiosł Różnych.

Podczas Targów będzie również możliwość uzyskania informacji na temat zatrudniania cudzoziemców. Swój udział potwierdziła specjalizująca się w tej dziedzinie agencja outsourcingowa FPS Sp. z o.o. Ponadto, porad w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę cudzoziemców będą udzielać pracownicy PUP.

Poza tym, w trakcie wydarzenia pracownicy PUP prezentować będą aktualne oferty pracy pozostające w dyspozycji urzędu, prowadzić poradnictwo zawodowe oraz udzielać informacji, m.in. w zakresie:

• Krajowego Funduszu Szkoleniowego,

• szkoleń i staży dla osób bezrobotnych,

• uzyskiwania dotacji na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej,

• refundacji kosztów zatrudnienia osób bezrobotnych.

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

 

 

 

 

 

 

 

 

art. promocyjny