FAKTY

Dziura w ulicy

Przy Szkole Podstawowej nr 8 zarwał się fragment jezdni. Wczoraj późnym popołudniem ZWiK zabezpieczył dziurę, obecnie trwa szukanie przyczyn – możliwe, że winne jest któreś z przyłączy.

10 komentarzy do “Dziura w ulicy

 1. Nieładnie tak redakcjo zwalać winę na przyłącze…. Zaraz się okaże że to wina mieszkancow

  1. Wczoraj mocno biły serca , bo i rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego jest podniosłym wydarzeniem. A tu króluje dziura w jezdni.
   To rzeczywiście istotne wydarzenie. Zwłaszcza w naszym mieście. Ale skoro już o dziurach , to informuję że na północnej stronie mostka na Grota -Roweckiego , jest podmyta kostka z lewej strony.

   1. Panie Marku nie każdy uważa, że PW było podniosłym wydarzeniem, trzeba dać ludziom możliwość swojej oceny tej misji….

    1. Na dziennikarzach spoczywa szczególny obowiązek dbania o pamięć historyczną. A czytelnicy mają prawo wyboru doniosłości wydarzeń.

     1. pce.tv pisala o obchodach i godzinie w, ale ciebie to chyba po prostu boli tyłek że nie opublikowano zdjęcia z toba i tą śmieszną delegacją.

 2. jak to ostatnio praktykują pewnie przysypią, przydepczą i walną płytę dziurawca zamiast załatać…

 3. na dziennikarzach spoczywa obowiązek przede wszytkim kontroli wobec władzy więc sie pan dopytaj na innych portalach o kontroleę antykorupcyjną w urzędzie. kolejny ideologiczny oszołom i fanatyk!!!! przez takich wląsnie Polska jest podzielona, nie ma pan prawa nazywa się patriotą

  1. Uroczystości , choćby w Warszawie pokazały że istotnych podziałów w kraju nie ma. Moim zdaniem , takie wydarzenia winny być nagłaśniane.

   1. Mnie też brakuje obchodów Bitwy pod Grunwaldem. No i Zwycięstwa nad faszyzmem 9 maja.

Comments are closed.