ROZRYWKA

ECHO #ZAWSZE PO DRODZE – PORADY PO SĄSIEDZKU

Jesteśmy w centrum i zawsze po drodze. U nas wygodnie zrobisz zakupy i skorzystasz z ciekawych PORAD PO SĄSIEDZKU.

Już w najbliższą sobotę rozpoczynamy cykl bezpłatnych spotkań PORADY PO SĄSIEDZKUECHO #ZAWSZE PO DRODZE. Spotkania będą odbywały się na pasażu Galerii z udziałem specjalistów z różnych branż. Poruszymy ciekawe i interesujące zagadnienia, które mogą ułatwić codzienne życie każdego z nas.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu PORADY PO SĄSIEDZKU – MIEJ ODWAGĘ POŻEGNAĆ NADWAGĘ z Naturhouse, które odbędzie się w C.H. ECHO w sobotę, 23 lutego w godzinach 13.00 – 18.00.

Jeśli szukasz odpowiedzi, jak zdrowo się odżywiać? Jak zacząć? Na te pytania i inne dotyczące żywienia oraz zdrowego stylu życia odpowie dietetyk Naturhouse Karolina Bednarowicz, która wykona pomiar masy ciała z oznaczeniem BMI, pomiar składu ciała (zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie) oraz udzieli wskazówek dotyczących komponowania zdrowego jadłospisu.

Dodatkowo Klienci Galerii ECHO w Pabianicach będą mogli wziąć udział w konkursie – nagrodami będą vouchery na tygodniową kurację w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Pabianicach wraz z suplementacją diety.

Przyprowadź ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych i MIEJ ODWAGĘ POŻEGNAĆ NADWAGĘ. Do zobaczenia w najbliższą sobotę!

ECHO #ZAWSZE_PO_DRODZEJesteśmy w centrum i zawsze po drodze. U nas wygodnie zrobisz zakupy i skorzystasz z ciekawych…

Opublikowany przez Centrum Handlowe ECHO w Pabianicach Wtorek, 19 lutego 2019

 

art. promocyjny