KRUCHTA

Egzorcysta z Afryki będzie uzdrawiał w Pabianicach

Trzydniowe, zamknięte rekolekcje poprowadzi u nas ks. John Bashobora z Ugandy.

W maju (22-24.05) w kościele św. Maksymiliana odbędą się niezwykłe rekolekcje. Poprowadzi je znany charyzmatyk – ks. John Bashobora. Egzorcysta podróżuje po całym świecie, był także w wielu miastach Polski. Przez władze kościoła katolickiego jest uznawany za uzdrowiciela.

Jak można przeczytać np. na portalu lubin.naszemiasto.pl: “uczestnicy nabożeństw Bashobory twierdzą, że nawrócili się lub zostali wyleczeni z poważnych chorób. Mówi się też o kilkunastu wskrzeszeniach, których miał dokonać. Kiedy np.  uzdrawiał  w Legnicy i Lubinie, przed kościołami parkowały autokary wiernych z całej Polski. Dla wielu zabrakło miejsca w środku, więc przez 3-4 godziny stali na zewnątrz. Podczas modlitwy chromi odrzucali kule, niepełnosprawni wstawali z wózków”.

Organizatorem pabianickiego spotkania jest Wspólnota Dobrego Pasterza działająca przy parafii św. Mateusza. Za udział trzeba zapłacić 100 zł (cena nie zawiera noclegów, posiłki płatne osobno, ubezpieczenie we własnym zakresie). Uczestnicy mogą liczyć m.in. na konferencje, adoracje, uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie. Patronami rekolekcji są: św. Jan Chrzciciel, św. Maksymilian Maria Kolbe oraz św. Rita.

(Fot. ojciecjohnbashobora.pl)


6 komentarzy do “Egzorcysta z Afryki będzie uzdrawiał w Pabianicach

  1. PANIE PREZYDENCIE MACKIEWICZ .TAKICH SZARLATANOW NIE POWINNO SIE WPUSZCZAC DO NASZEGO MIASTA . PROSIMY O INTERWENCJE . SKUTECZNA .PROSZE POKAZAC , ZE JEST PAN GOSPODARZEM PABIANIC I PATRIOTA .

    1. Proszę także nie wpuszczać do naszego miasta takich oszołomów jak; Macierewicz, Berczyński, Ziobro, Kaczyński, . . .

  2. To nie murzyn tylko Jezus. A ojciec ma charyzmat wyproszenia łask u Jezusa – da się pojąć ?

Comments are closed.