FAKTY

Finansowe wsparcie dla najlepszych

Zawodnicy i trenerzy, którzy w 2018 roku osiągnęli największe sukcesy, otrzymają stypendia i nagrody sportowe. Wpłynęło 120 wniosków (94 rozpatrzono pozytywnie, 26 odrzucono). Do podziału było 140 tys. zł (o 40 tys. więcej niż przed rokiem). Wysokość gratyfikacji zależała od liczby złożonych wniosków oraz wagi osiągniętych wyników. Najwyższe stypendium będzie wypłacane Michałowi Dybce (1000 zł miesięcznie) i Kindze Królik (900 zł miesięcznie).

Przyznane stypendia sportowe:
L.p. Imię i nazwisko Klub/dyscyplina Kwota:
1. Julia Serednicka PTK/koszykówka kobiet 300,- (miesięcznie)
2. Wiktora Stasiak PTK/koszykówka kobiet 300,- (miesięcznie)
3. Daria Kowalczyk PTK/koszykówka kobiet 350,- (miesięcznie)
4. Martyna Dolewa PTK/koszykówka kobiet 350,- (miesięcznie)
5. Weronika Dolewa PTK/koszykówka kobiet 350,- (miesięcznie)
6. Daria Bujnicka FUNDACJA MOVE NOW/badminton 400,- (miesięcznie)
7. Nikola Nowińska UKS Korona/badminton 200,- (miesięcznie)
8. Wiktor Powalski PTC/zapasy w stylu klasycznym 250,- (miesięcznie)
9. Sebastian Szymczyk PTC/zapasy w stylu klasycznym 300,- (miesięcznie)
10. Mateusz Domagała PTC/zapasy w stylu klasycznym 300,- (miesięcznie)
11. Michał Dybka PTC/zapasy w stylu klasycznym 1000,- (miesięcznie)
12. Jakub Madaj PTC/zapasy w stylu klasycznym 300,- (miesięcznie)
13. Jan Sztranek UKS Azymut/biegi na orientacje 250,- (miesięcznie)
14. Dawid Kalisiak UKS Azymut/biegi na orientacje 200,- (miesięcznie)
15. Julia Krempińska UKS Azymut/biegi na orientacje 300,- (miesięcznie)
16. Kinga Królik UKS Azymut/lekkoatletyka 900,- (miesięcznie)
17. Szymon Kielan PKT/tenis ziemny 600,- (miesięcznie)
18. Przemysław Kociszewski PKK’99/koszykówka mężczyzn 300,- (miesięcznie)
19. Zuzanna Kłębowska Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 200,- (miesięcznie)
Przyznane jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny indywidualne):
L.p. Imię i nazwisko Klub/dyscyplina Kwota
1. Mariusz Bałaziński Olimp Zabrze/ kulturystyka 1000,-
2. Hovhannes Yazichyan UKS Heros Team/ trójbój siłowy 1000,-
3. Wiktora Nowak UKS Heros Team/ karate tradycyjne 500,-
4. Maciej Ptaszek UKS Heros Team/ brazylijskie jiu-jitsu 1000,-
5. Anna Młynarczyk UKS Heros Team/ brazylijskie jiu-jitsu 1000,-
6. Oliwier Baranowski PKSW AZJA/ Taekwon-Do 500,-
7. Grzegorz Sokołowski PKSW AZJA/ Taekwon-Do 500,-
8. Jakub Błachowicz PTC/zapasy w stylu klasycznym 500,-
9. Przemysław Raźny PTC/zapasy w stylu klasycznym 1000,-
10. Jakub Didoch PTC/zapasy w stylu klasycznym 500,-
11. Dawid Zając UKS Azymut/biegi na orientacje 500,-
12. Konrad Płóciennik UKS Azymut/biegi na orientacje 500,-
13. Maciej Andrzejczak UKS Azymut/biegi na orientacje 500,-
14. Milena Grabska-Grzegorczyk UKS Azymut/lekkoatletyka 1000,-
15. Alan Kłosiński Międzyszkolny Klub Sportowy/ pływanie 1000,-
Przyznane jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny zespołowe):
L.p. Imię i nazwisko Klub/dyscyplina Kwota:
1. Joanna Twardowska PTK/koszykówka kobiet 800,-
2. Paulina Szwej PTK/koszykówka kobiet 800,-
3. Gaja Włodarczyk PTK/koszykówka kobiet 800,-
4. Dominika Szczygieł PTK/koszykówka kobiet 850,-
5. Magdalena Grzelak PTK/koszykówka kobiet 1000,-
6. Katarzyna Szymańska PTK/koszykówka kobiet 800,-
7. Natalia Danych PTK/koszykówka kobiet 800,-
8. Kamila Cicha PTK/koszykówka kobiet 600,-
9. Joanna Szałecka PTK/koszykówka kobiet 800,-
10. Kinga Sierakowska PTK/koszykówka kobiet 600,-
11. Martyna Boniecka PTK/koszykówka kobiet 600,-
12. Patrycja Kirsz PTK/koszykówka kobiet 600,-
13. Michalina Michalak PTK/koszykówka kobiet 500,-
14. Natalia Janitzka PTK/koszykówka kobiet 800,-
15. Klaudia Beze PTK/koszykówka kobiet 800,-
16. Katarzyna Pęcina PTK/koszykówka kobiet 800,-
17. Julia Syrewicz PTK/koszykówka kobiet 800,-
18. Maria Błoch PTK/koszykówka kobiet 500,-
19. Marcelina Błoch PTK/koszykówka kobiet 500,-
20. Natalia Bednarek PTK/koszykówka kobiet 500,-
21. Wiktoria Jakubiec PTK/koszykówka kobiet 500,-
22. Nadia Pomykała PTK/koszykówka kobiet 500,-
23. Zuzanna Prochuń PTK/koszykówka kobiet 500,-
24. Alicja Waszczykowska PTK/koszykówka kobiet 500,-
25. Weronika Kirsz PTK/koszykówka kobiet 500,-
26. Laura Banaszczyk PTK/koszykówka kobiet 500,-
27. Zofia Lisiecka PTK/koszykówka kobiet 500,-
28. Julia Zawierucha PTK/koszykówka kobiet 500,-
29. Anna Kamieniak PTK/koszykówka kobiet 500,-
30. Aleksandra Mikuta PTK/koszykówka kobiet 500,-
31. Szymon Barys PKK’99/koszykówka mężczyzn 850,-
32. Jakub Ozga PKK’99/koszykówka mężczyzn 700,-
34. Damian Skowroński Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 800,-
35. Konrad Witczak Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 500,-
36. Kamil Strzelec Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 500,-
37. Adrian Gosławski Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 600,-
38. Jakub Walocha Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 500,-
39. Igor Sztajnert Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 500,-
40. Dawid Bilichowski Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 700,-
Przyznane jednorazowe nagrody dla trenerów:
L.p. Imię i nazwisko Klub/dyscyplina Kwota
1. Sylwia Wlaźlak PTK Pabianice/koszykówka 1500,-
2. Marzena Głaszcz PTK Pabianice/koszykówka 1200,-
3. Mariola Szymańska PTK Pabianice/koszykówka 700,-
4. Jolanta Nowacka PTK Pabianice/koszykówka 500,-
5. Svitlana Kosenchuk UKS Korona/badminton 1000,-
6. Adam Gąsiorowski UKS Azymut/lekkoatletyka, bieg na orientację 1300,-
7. Jerzy Woźniak UKS Azymut/biegi na orientację 1500,-
8. Dariusz Kielan PKT/tenis ziemny 1000,-
9. Grzegorz Szyszka PTC/zapasy w stylu klasycznym 1400,-
10. Przemysław Kłębowski PTC/zapasy w stylu klasycznym 700,-
11. Mariusz Łechtański PTC/zapasy w stylu klasycznym 700,-
12. Waldemar Sawosz PTC/zapasy w stylu klasycznym, sumo 1500,-
13. Dorota Gawrońska-Popa FUNDACJA MOVE NOW/badminton 500,-
14. Adam Jurga PKK’99/koszykówka mężczyzn 800,-
15. Mateusz Grabowski PKK’99/koszykówka mężczyzn 500,-
16. Arkadiusz Gralewski PKK’99/koszykówka mężczyzn 800,-
17. Jakub Orłowski PKK’99/koszykówka mężczyzn 500,-
18. Sebastian Rajchert Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 700,-
19. Mateusz Oklejak Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna 1000,-
20. Andrzej Sysio UKS Heros Team/ trójbój siłowy 500,-

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *