ROZRYWKA

Food trucki przyjeżdżają do Pabianic 27-28 czerwca

II Festiwal Smaków Food Trucków przybywa do nas. W sobotę przy CH ECHO jemy od 12.00 do 21,  w niedzielę od 12.00 do 20.00.

Mieszkańców Pabianic czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na parking przy Centrum Handlowym ECHO w Pabianicach, przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków świata.

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów.

Festiwal Smaków Food Trucków zawsze odbywa się w plenerze. Na głodnych przygód gości czekać będzie angażującą gra terenowa. Na terenie wygospodarowana zostanie również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi.

Coraz więcej mobilnych restauracji decyduje się na ekologiczne opakowania. Ponadto food trucki stale poszerzają ofertę dań wegetariańskich i wegańskich. Osoby na diecie roślinnej na pewno znajdą coś dla siebie.

Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zaglądajcie na profil FB pabiaNICE. tv, niebawem – jako medialny partner wydarzenia- ogłosimy tam konkurs z nagrodami do zjedzenia w najbliższy weekend.