FAKTY

Forma u DyBy – najwyższa jakość w najniższej cenie

Trzy lub pięć zbilansowanych posiłków dziennie, trzy warianty kaloryczne lub opcja spersonalizowana – wszystko z dowozem do drzwi Klienta.

Filarem i sercem „Formy u DyBy” jest kuchnia – na straży jakości potraw stoi wykwalifikowana kadra, która codziennie z pasją i zaangażowaniem dba, by do rąk Klientów dostarczane były zróżnicowane i zbilansowane paczki o zdrowym, domowym, a przy tym niepowtarzalnym smaku.

– Współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Cechuje nas troska o świeżość i jakość produktów, z których przygotowujemy posiłki – mówi właściciel Daniel Siubdzia, który jest jednocześnie Szefem Kuchni.

W branży działa ponad 10 lat – kulinarną wiedzę i doświadczenie zdobywał w wielu kuchniach, piekarniach, cukierniach oraz restauracjach sieciowych (m.in. Hotel Hilton i sieć włoskich knajp). Był współautorem menu, koordynatorem imprez okolicznościowych i szefem kuchni. Współtworzył także wizję i menu bistro tematycznych.

Zawsze świeżo i zdrowo

W ofercie znajdziecie 3 podstawowe warianty kaloryczne i opcję indywidualną dla bardziej wrażliwych żołądków, które ze swojej diety wykluczyły np. nabiał czy mięso. Dieta 1000-1500 kalorii przy miesięcznym abonamencie (i trzech posiłkach) kosztuje jedynie 20 zł za dzień! Kolejne warianty diety (oraz zwiększona ilość posiłków) są droższe zaledwie o 5 zł:

Co serwuje „Forma u DyBy”? Na śniadanie zjemy np.: owsiankę kokosową, placki marchewkowe, kanapki na pieczywie orkiszowym, sałatki, mannę z jeżynami, a na obiad czy kolację kurczaka, krem z dyni / cukinii / selera, naleśniki, indyka, gulasz z kaszą pęczak i dziesiątki innych dań. Desery są pyszne i przede wszystkim zdrowe – np. sernik z batatów, ciasteczka owsiane, ciasto jogurtowe z bananami / gryczane z makiem…

Najlepsi dla najlepszych

„Forma u DyBy” jest partnerem kulturysty Mariusza Bałazińskiego – wielokrotnego mistrza Polski, Europy, zwycięzcy wielu prestiżowych międzynarodowych zawodów. „FuD” współpracuje także z Centrum Rozwoju Sportu, klubem Octopus Pabianice, GKMA Krav Maga Pabianice i Janiak Team.

Zaufali im Klienci nie tylko z naszego miasta, ale również z Łodzi, Aleksandrowa, Konstantynowa, Zgierza, Rzgowa, Tuszyna i okolic. Są obecni także w stolicy. Wszędzie tam zespół kierowców codziennie dowozi pudełka ze starannie zestawionymi posiłkami. Mimo ostatniej kradzieży domeny i strony, „Forma u DyBy” prężnie działa:

Zamówienia przyjmowane są pod numerem 574-194-215, a TUTAJ znajdziecie nowy fanpage.

 

art. promocyjny