ROZRYWKA

Formownia jeszcze większa

Dodatkowa powierzchnia i nowe sprzęty z najwyższej półki.

Formownia to najnowocześniejszy klub fitness w Pabianicach usytuowany przy ulicy Zamkowej 2 w kompleksie Hotelu Fabryka Wełny. Od 23 września powiększy się o kolejne 220 m² – dzięki temu będzie dysponować powierzchnią aż 1.320 m²!

Klub zyska dodatkową salę, a to oznacza większe możliwości treningowe dla najbardziej wymagających.

Dotychczasowe strefy w Formowni zostaną wzbogacony w nowy sprzęt marki Life Fitness. Od września będziemy ćwiczyć na urządzeniach ze zdejmowanym obciążeniem SERII SIGNATURE oraz HAMMER STRENGTH.

Sprzęt z serii Signature umożliwia wszechstronny trening siłowy, a przy tym jest estetyczny i wyróżnia się starannością wykonania.

Powstałe na bazie surowych urządzeń Hammer Strength ze zdejmowanym obciążeniem, ale bardziej eleganckie.

Sprzęt Life Fitness posiada certyfikat ISO 9001 i wytwarza swoje produkty z zachowaniem najwyższych standardów jakości, a dodatkowo charakteryzuje się doskonałą biomechaniką i unikatowym wzornictwem, zapewniając atrakcyjność i efektywność ćwiczeń.

Kompleksowe testy przeprowadzane w wartym 4 mln dolarów laboratorium Life Fitness dają gwarancję zgodności produktów z najwyższymi światowymi standardami oraz długotrwałej eksploatacji w każdych warunkach.

Nowe sprzęty:

– Maszyna Sił. LF Plate Loaded Decline Chest Press

Przyrząd do ćwiczenia mięśni klatki piersiowej na ławce skośnej. Umożliwia wygodne i bezpieczne ćwiczenie przy pionowym ustawieniu ciała. Pozwala także na wykonywanie ruchów zbieżnych i izolateralnych, przez co wyciskanie jest bardziej naturalne i pozwala na równomierne zwiększanie siły.

Maszyna Sił. LF Sig. Plate Loaded Front Pulldown

Wyciąg przedni wyposażony w siedzenie i oparcie dla klatki piersiowej ustawione pod kątem w celu lepszej stabilizacji ciała. Umożliwia także chwyt od góry w połączeniu z górnym przegubem, który pozwala na wykonanie naturalnego ruchu po łuku, a ruchy izolateralne ułatwiają równomierne zwiększanie siły.

Maszyna Sił. LF Sig. Plate Loaded Linear Leg Press

Suwnica serii Signature umożliwia ustawienie oparcia pleców w trzech różnych pozycjach, a uchwyt znajduje się bezpośrednio nad podpórkami na nogi, co ułatwia wchodzenie i schodzenie. Wyposażono ją w łatwy w obsłudze mechanizm składania do wewnątrz i na zewnątrz, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort.

– Maszyna Sił. LF Sig. Plate Loaded Biceps Curl

Przyrząd do uginania ramion wykorzystuje tradycyjną pozycję na „modlitewniku”, obrotowe uchwyty i ustawione pod kątem oparcie ręki w celu dopasowania do potrzeb różnych użytkowników i jednoczesnego ograniczenia niepożądanego ruchu barku.

– Maszyna Sił. LF Sig. Plate Loaded Seated Dip

Przyrząd do pompek rzymskich w pozycji siedzącej umożliwia ćwiczenie w pozycji do przodu i do tyłu, co ułatwia korzystanie z urządzenia. Niezależne ruchy ramienia roboczego zapewniają lepszą kontrolę nad urządzeniem

HAMMER STRENGTH to profesjonalny sprzęt do treningu siły dla zawodowych sportowców i osób, które chcą ćwiczyć jak oni. Niezależnie poruszające się elementy pozwalają wykonywać ćwiczenia siłowe w sposób efektywny. Przyrządy te poruszają się w zgodzie z anatomią ludzkiego ciała i wystarczy tylko ćwiczyć, a wyniki na pewno się pojawią.

Największy zespół zajmujący się wyłącznie biomechaniką w branży fitness bada interakcje pomiędzy ludźmi i maszynami. Na podstawie jego analiz powstaje sprzęt, który jest atrakcyjny dla wszystkich osób ćwiczących. Niezależnie poruszające się elementy pozwalają wykonywać ćwiczenia siłowe w sposób efektywny.

Poznaj innowacyjne technologie Life Fitness
Nowe sprzęty:

– Maszyna Sił. HS Iso Lateral Low Row

Przyrząd Hammer Strength do wiosłowania w niskiej pozycji, z obciążeniem talerzowym opracowano, analizując ruch ludzkiego ciała. Osobne wieszaki obciążeń umożliwiają ruch rozbieżny i zbieżny w celu równomiernego zwiększania siły i różnorodnej stymulacji mięśni. Umożliwia wykonanie ruchu o ścieżce innej, niż podczas wyciskania na ławce skośnej głową w dół.

– Maszyna Sił. HS Iso Lateral Shoulder Press

Przyrząd do wyciskania na barki ma oparcie pleców ustawione pod kątem 20 stopni w celu lepszej stabilizacji kręgosłupa.

– Maszyna Sił. HS Plate Loaded Abdominal

Ławka na mięśnie brzucha z obciążeniem talerzowym wykorzystuje obrotowe siedzenie, aby umożliwić ćwiczenie obu partii mięśni skośnych. To podwójne działanie umożliwia ćwiczenie wszystkich mięśni ściany brzusznej

– Ławka Sił. HS Glute/Ham Bench Fixed Pad

Przyrząd do ćwiczenia mięśnia pośladkowego/ścięgna podkolanowego to dopracowana konstrukcja o rozbudowanych możliwościach regulacji ułatwiających użytkowanie.

Pojawi się także nowa brama DAP serii Optima (LF Optima Dual Adj. Pulley HEAVY). To wytrzymały sprzęt o niemal nieograniczonych możliwościach treningu. Brama DAP to podstawowe wyposażenie do treningu w małych grupach lub ćwiczeń specjalistycznych. Atrakcyjne wzornictwo spodoba się użytkownikom i będzie dla nich dodatkową motywacją.

Do tej pory klub posiadał 4 strefy:

– cardio, w której znajduje się sprzęt najnowszej generacji marki Life Fitness

– treningu cross, której głównym punktem jest cross cage przeznaczony specjalnie do tego rodzaju ćwiczeń. Dodatkowo strefa wyposażona jest w sprzęt, tj. kettlebells, battle ropes, power bagi, trxy, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne oraz m. in. dwa ergometry wioślarskie firmy Concept2, AirBike

wolnych ciężarów, w której znajduje sprzęt oraz maszyny marki Life Fitness, przeznaczone głównie do treningu siłowego (maszyny siłowe, ławeczki, sztangi, hantle)

treningu personalnego, gdzie osoby ceniące sobie odrobinę prywatności mogą przeprowadzić swój indywidualny trening, bądź skorzystać z pomocy trenera personalnego.

W klubie znajdują się także dwa studia do zajęć grupowych:

– pierwsze z nich przeznaczone głownie do zajęć cyclingu. Wyposażone jest w 20 rowerów firmy Tomahawk oraz ekran wyświetlający prawdziwe trasy wyścigów oraz piękne widoki.

– drugie studio poświęcone jest formom wzmacniającym i tanecznym, w którym odbywają się takie zajęcia jak step, tbc, body bar, fit ball, a także inne.

Integralną częścią klubu są dwa turniejowe korty do squasha renomowanej firmy ASB, które są jedynymi tego typu kortami w województwie.

Przestronna recepcja i lobby pomogą zrelaksować się po ciężkim treningu, regenerując siły przekąskami z tutejszego FIT Baru. Ponadto każdy z klubowiczów ma możliwość skorzystania z sauny koedukacyjnej znajdującej się między szatniami.

Klub Fitness Formownia
Zamkowa 2, Pabianice

 

 

art. promocyjny


2 komentarze do “Formownia jeszcze większa

  1. pare artykułów o smieciach a teraz artykuł sponsorowany
    co za miła odmiana

    1. Człowieku małej wiary! I najwyraźniej nie znający specyfiki naszego portalu. Nie trwóż się. Piszemy uczciwie, wystarczy czytać na bieżąco, a nie rozumować na podstawie stereotypów. I uczciwie też trzeba dodać, że żadna z firm, która składuje śmieci w Brużyczce Małej i w Łodzi nie zareagowała tak jak “Aflofarm”: https://pabianice.tv/aflofarmowi-nie-wolno-uprzatnac-odpadow-ze-skladowiska/ A na składowiskach są przykładowi odpady z logotypami Orlenu czy rafinerii Czechowice. “Aflofarm” się u nas pojawił w tekście, bo to pabianicka firma.

Comments are closed.