ROZRYWKA

Giełda staroci z duszą. Będzie też strefa rękodzieła

Centrum Handlowe ECHO przygotowało wyjątkową gratkę dla wielbicieli niezwykłych przedmiotów z historią.

Wiele osób postrzega antyki jako niemodne i niepotrzebne, jednak dla prawdziwych miłośników staroci są to rzeczy z niezwykle wartościową historią, która czyni je cennymi.

W czwartek, piątek i sobotę (29-31 sierpnia) na terenie C.H. ECHO będzie można wyszperać prawdziwe skarby – odbędzie się tu targ antyków i staroci!

Na giełdzie znajdziemy praktycznie wszystko – począwszy od starej porcelany, książek, zegarów po meble, płyty winylowe, obrazy. Sprzedawcy chętnie opowiedzą historię oferowanych przedmiotów – ten walor edukacyjny uczyni giełdę ciekawszą.

Uszyj piórnik, przyjdź po torbę

Z kolei w sobotę (31 sierpnia) C.H. ECHO przygotuje młodych pabianiczan do szkoły. W godz. 12.00 – 17.00 odbędą się warsztaty z strefie rękodzieła (wstęp wolny) – każdy otrzyma możliwość uszycia szkolnego piórnika według własnego projektu.

Na małych twórców czekają kolorowe materiały, guziki oraz bajkowe naklejki, którymi ozdobią wykonane piórniki. Dla nieco starszych uczniów przygotowano lniane torby na sprawunki, które również będzie można własnoręcznie ozdobić!

 

 

 

 

 

 

art. promocyjny