FAKTY KRUCHTA

Głodnych nakarmić? Tak. Ale teraz nie w ten sposób!

Podczas gdy restauracje z oczywistych powodów serwują dania na wynos, chrześcijańska fundacja chwali się zbiorowym żywieniem.

Dobry uczynek? Jak najbardziej! Ale w obecnej sytuacji pomoc potrzebującym powinna przebiegać w bezpieczny sposób! Tymczasem kierowana przez Dobromira Makowskiego chrześcijańska fundacja “Rampa” (z siedzibą przy ul. Poprzecznej) działa tak jakby koronawirus nigdy się nie pojawił.

Ponad godzinę temu na FB Centrum Rampa pojawił się post: << Głodnych nakarmić, spragnionych napoić, nagich przyodziać. Wydaliśmy ponad 100 ciepłych posiłków i paczek żywnościowych. Przyodzialiśmy i wykąpaliśmy potrzebujących. Pobłogosławiliśmy w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Przekazaliśmy Dobrą Nowinę o miłości Boga do człowieka która objawiła się w życiu i śmierci Jezusa Chrystusa. Podziękowaliśmy Bogu za możliwość realizowania misji jaką jest bycie Jego świadkami i narzędziami tu na ziemi. Was pozdrawiamy i również ” Błogosławimy”>>.

Na zdjęciach widać wypełnioną stołówkę oraz stojących po posiłek (jeden obok drugiego). Ciekawi jesteśmy, jak wyglądała kąpiel…

Ufność w Opatrzność nie może zwalniać od odpowiedzialności za innych. 

CZYTAJ TAKŻE: Kłamliwe wystąpienie Dobromira Makowskiego

Kłamliwe wystąpienie Dobromira Makowskiego