FAKTY

Grubo ponad połowa potrzebnej kwoty na koncie. Adaś, jesteśmy z Tobą!

Już bliżej, niż dalej.

3-letni Adam Maślanka, walczący z neuroblastomą, wczoraj zakończył kolejny cykl chemii i obecnie jest na 4-dniowej przepustce w domu.

– Guza udało się już obkurczyć, ale jeszcze nie wiadomo, czy wystarczająco, aby wykonać operację wycięcia – mówi mama w rozmowie z pabianice.tv.

Na dniach przypadek Adasia będzie omawiany przez lekarzy podczas specjalnego zebrania. Wtedy zdecydują, czy podejmą się operacji czy konieczny będzie jeszcze jeden cykl chemii.

Zbiórka na leczenie chorego chłopca rozpoczęła się nieco ponad 3 tygodnie temu, 23 stycznia. Celem jest 785.000 zł (na immunoterapię przeciwciałami anty-GD 2). Na koncie jest już ponad 480.000 zł!

Wciąż zbieramy

Uważajcie, bo powstało zamieszanie – sporo osób, w tym rodzina Adasia myślało, że już mamy potrzebną sumę. Pamiętajcie jednak, że zbiórka na siepomaga.pl jest jedynie zbiórką-skarbonką wspierającą tę główną, na stronie mam-serce.org, na którą wpływają wszystkie środki (ponad 30 tys. złotych zebrane podczas festynu także już przelano). Dopiero po interwencji telefonicznej pod kwotą pojawiła się adnotacja „w tym: siepomaga”.

Cały czas zbieramy pieniądze na leczenie 3-letniego Adasia z PM 11. Brakuje ok. 300.000 zł. A już 24 lutego w MOK grupa „DlaNiepoznaki” wystawi „Lustro”, ze specjalnym udziałem prezydenta i wiceprezydentów (rolę w spektaklu wylicytowali podczas festynu). Początek o godz. 18.00.