ROZRYWKA

III Festiwal Smaków Food Trucków w Pabianicach

Spragnieni nowych smaków? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków po raz trzeci przyjeżdża do Pabianic!

Już niedługo nadarzy się okazja do prawdziwej kulinarnej uczty! 28 i 29 sierpnia przy Centrum Handlowym ECHO zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki.

Lato rozpieszcza nas ciepłymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. W ostatni weekend wakacji przyjadą i do Pabianic, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, prawdziwie wietnamskie sajgonki, meksykańskie burrito, czy indyjskie tikka masala. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników, to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach, belgijskich frytek, czy skrzydełek z kurczaka. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni tajskiej, indyjskiej, meksykańskiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu nie może zabraknąć świeżych owoców w czekoladzie i churros, czyli hiszpańskich pączków ze słodkimi dodatkami – cukrem pudrem, cynamonem i nutellą!

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do STRONY WYDARZENIA, gdzie poznacie szczegóły dotyczące wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Co? III Festiwal Smaków Food Trucków w Pabianicach
Gdzie? Centrum Handlowe ECHO
Kiedy? 28-29 sierpnia w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

 

Partnerzy:
Centrum Handlowe ECHO
Browar Amber

(tekst promocyjny)