FAKTY

Isabelle Butik: Wyprzedaże, promocje, nowości podczas transmisji na żywo

Udany debiut: mnóstwo emocji i radość kupowania. Kolejna sprzedaż LIVE już jutro (środa, 15 lipca), godz. 20.00.

Klientki lubianego Isabelle Butik z Centrum Handlowego ECHO (ul. Zamkowa 31) od początku lipca trzymane były w napięciu. Najpierw była enigmatyczna zapowiedź o niespodziance. Potem okazało się, że chodzi o premierową aukcję sprzedażową w formie LIVE. 8 lipca Iza Młynarczyk  na profilu FB Isabelle Butik napisała: “Będziecie ze mną dziś podczas transmisji? Mam nadzieję, że tak. Stres niesamowity Czekam na Was od 20.00”.
Pierwszy komentarz po trwającej ponad godzinę transmisji był następujący: “Świetnie Wam poszło Kobietki. Stres był niepotrzebny. Jesteście naturalne, radosne, super!
Trudno temu zaprzeczyć. W miarę oglądania przybywało komentarzy i udostępnień. Panie Iza i Karolina prezentowały asortyment, doradzały. Zainteresowaniem cieszyły się bluzki o ciekawym kroju, uszyte z materiału, który się nie gniecie, sukienkokombinezon czy dzianinowe żakiety. Klientki zaintresował dres w ciekawym, zielonym kolorze. Oglądały torebki i łańcuszki na nogę.

Prowadzące transmisję szybko reagowały na pytania o rozmiary i kolory. Pani Iza nadążała z przebieraniem się, aby na na sobie zaprezentować oferowany strój. – Staram się sprowadzać atrakcyjne stroje. Bardziej eleganckie i takie do noszenia na co dzień – wyjaśniła.

Hitem okazały się bluzki z falbankami i sportowe t-shirty.
Sprzedaż LIVE dobrze się sprawdza jako forma zacieśniająca więź z Klientkami. Szybko po debiucie zorganizowana została w tej formie wyprzedaż 50 %. Zamówione rzeczy można odebrać w CH ECHO albo dostarczy je kurier.
– Transmisje będą co najmniej raz w tygodniu. Zaglądajcie na naszego Facebooka, bądźcie na bieżąco. Najbliższa sprzedaż LIVE już jutro o godz. 20.00. Serdecznie zapraszam! – zachęca Iza Młynarczyk, właścicielka Isabelle Butik.

Aby być na bieżąco, można też klikać na reklamę LIVE Isabelle Butik, jaką można zobaczyć obok.

Obejrzyj premierową transmisję na żywo:

 

(tekst promocyjny)