ROZRYWKA

Jest nowa piosenka pabianickiego zespołu Grinding Halt [VIDEO]

„Tell Me More” to najnowsza piosenka muzycznej grupy z naszego miasta.  Niejako jej  bohaterem jest  wymyślony napój energetyczny “Grinding Halt”.  Na teledysku widać, że można z nim robić rzeczy niesłychane.

Zadebiutowali we wrześniu ub. roku alt-rockowym utworem “Wrong”. Czerpią głównie z dorobku indie-rockowych zespołów lat 80. i 90. Lubią  między innymi The Cure, The Only Ones, Built To Spill, Teenage Fanclub, Replacements, Dinosaur Jr.

W najnowszej piosence jest moc. –Stawiamy na proste, gitarowe utwory, jednocześnie starając się zawrzeć przebojowe, melodyjne elementy. „Tell Me More” jest właśnie przebojem na miarę naszych możliwości – mówi lider zespołu Artur Kasprzycki. I dodaje: – To niewątpliwie bardzo energetyczny utwór, ponieważ na potrzeby teledysku powstała specjalna seria napojów energetycznych marki Grinding Halt.

„Tell Me More” nagrano w składzie: Artur Kasprzycki – wokal, gitara; Paweł Pałyga – gitara; Adam Pyzalski – perkusja; Maciej Gutowski – bas.

Za produkcją muzyczną stoi Grzegorz Kobus. Nagrania zrealizowano w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej oraz w jednej z łódzkich sal prób. Za zdjęcia i montaż odpowiada Dagmara Serek, która zajmuje się szeroko rozumianymi sztukami wizualnymi.  TUTAJ strona zespołu.

(Fot. kadr z teledysku)