ROZRYWKA

Jest nowy klip rapera ESTE. Na cześć Pabiksu

“Pabianicki Styl” to tytuł nowego klipu pabianickiego rapera ESTE. Premiera obyła się dziś o godz. 20.00 na kanale YouTube. Utwór dedykowany jest “Pabiksowi”. Powstał 18 marca w Hali Powiatowej przy ul. Św. Jana.

Jakiś czas temu napisałem piosenkę dla pabianickiej drużyny Pabiks Pabianice. Jako były zawodnik jestem dość mocno związany z tym klubem. ”Pabianicki Styl” ma nie tylko promować drużynę, która po 16 latach wraca na parkiety pierwszoligowe, ale również zachęca młodzież do treningów, co w dzisiejszych czasach jest szalenie istotne – mówi raper. W utworze są odniesieni do osobistych doświadczeń autora. Jak mówi, sport nie raz uratował mu życie, dlatego postanowił się tym podzielić.

Este Pabianicki StylByłem schorowanym nastolatkiem z nadwagą i kłopotami z oddychaniem. Gdyby nie sport, moje problemy zdrowotne mogłyby się pogarszać. Również w życiu dorosłym sport pomógł mi z psychicznie – depresja i myśli samobójcze to coś, co dotyka bardzo wiele ludzi. Z  doświadczenia wiem, że jednym z lepszych sposobów na zwalczanie “demonów” jest wysiłek fizyczny. Należy pracować nad głową przez systematyczność treningu – tłumaczy Krzysztof ESTE Łyszkowski.

Przypomnijmy, że ESTE to twórca RAP LOKALU. Dochód z tej cyklicznej imprezy jest przeznaczany na leczenie i rehabilitację piłkarza Pabiksu Łukasza Millera.

Więcej utworów TUTAJ.