FAKTY

Każą odczepić się od macic

Delegacja z Pabianic protestuje przed Sejmem w ramach Czarnego Piątku.

Kobiety w całej Polsce protestują dziś przeciwko planom wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji. W pabianickiej grupie znalazł się nawet mężczyzna ubrany w tekturową “zbroję” z napisem: „Ręce precz od mojej macicy”.

W Sejmie właśnie trwają pracę nad projektem „Stop Aborcji” ograniczającym dostęp do tego zabiegu. Biskupi zachęcają posłów do przegłosowania ustawy całkowicie zakazującej aborcji. Pabianiczanie krzyczeli: „Wasze kaplice, nasze macice!”

CZYTAJ TAKŻE: Protest w obronie niezależności sądów [VIDEO]
Tagi:

17 komentarzy do “Każą odczepić się od macic

 1. Żal mi tych ludzi na zdjęciu… pomyśleć, że gdyby ich Mamy myślały tak samo jak Oni, na zdjęciu byłoby pusto…
  Cieszę się, że nie ma tam żadnych moich znajomych. Przypuszczalnie ci ludzie mają jakieś osobiste historie aborcyjne a taki manifest to taki nietrafiony sposób na odreagowanie… Pan w białym “ubranku” zdaje się przygotowuje do innego białego ubranka ale
  ze znacznie dłuższymi rękawami…

  1. Czasami tak jak Ty piszesz coś o czym w ogóle nie masz pojęcia. Patrzysz na pięknych i dobrych ludzi, którzy urodzili się z miłości, a ich rodzice zdecydowali o ich narodzinach sami – nikt ich do rodzenia nie zmuszał. Nie wiem jakim jesteś człowiekiem, ale odpowiedz mi na jedno pytanie czy wiesz o tym, że mężowie odchodzą od kobiet, które urodzą kalekie dziecko i szukają sobie innej, żeby urodziła im zdrowe – powiedz o statystykach w tym temacie? Czy Ty chciałabyś urodzić kalekie dziecko bardzo cierpiące i opiekować się nim do swojej śmierci ze świadomością, że gdy umrzesz trafi do jakiegoś bezdusznego ośrodka? Napiszę Ci o sobie – wyszłam za mąż z wielkiej miłości gdy miałam 18 lat – nie z powodu ciąży. Pierwsza ciąża okazała się bliźniacza i bardzo uszkodzona, dzieci miały poważne wady rozwojowe – nie zdecydowałabym się nigdy na urodzenie nieszczęśliwych cierpiących dzieci. Gdyby w tamtych czasach nie można było dokonać aborcji uszkodzonych płodów nigdy nie zdecydowałabym się na kolejną ciążę, moja zdrowa i śliczna córka nie przyszłaby na świat, nie zaryzykowała bym. Czyli masz zupełnie inne pojęcie – teraz gdy zakaz aborcji wejdzie to zdecydowanie mniej dzieci przyjdzie na świat – skoro 500+ nic nie dało to uważasz, że zakazy coś dadzą, że zaczną przychodzić na świat dzieci z przymusu, a nie z miłości?
   W Konstantynowie umarł śliczny chłopczyk na neuroblastomę – zabrakło dla niego leku za milion, a gdy rodzice już ten lek zdobyli było za późno, w CZMP zapadają się łóżka, dzieci nie mają warunków do leczenia. W ośrodkach dla dzieci chorych czekają kalekie dzieci na Ciebie –zaopiekuj się nimi i daj im miłość, a później dopiero wypisuj tego rodzaju bzdury. To nie ludzie na zdjęciu są nieszczęśliwi, ale myślę, ze Ty masz jakieś problemy – gdybyś potrafiła kochać to byś kochała, a nie atakowała ludzi, którzy są fajni – rodź dzieci z miłości, nie z przymusu i je kochaj – sama dokonuj wyboru i nich nikt za Ciebie nie decyduje.

   1. Nikt nie powiedział, że życie na ziemi będzie bajką. To świat lansuje taką wizję. Żyj dlugo i szczęśliwie i do tego dobrze sie baw. Prawda jest taka, że takie życie nie istnieje. Co więcej to wszystko nie jest jakimś przypadkiem. Wiele chorób jest wynikiem grzechów które popełniamy i musimy za nie odpokutowac. To taki codzienny krzyż, ktory kazdy niesie przez zycie. Mam wrażenie, ze ludzie nie są dorośli i odpowiedzialni za swoje czyny. Skoro kochasz się z druga osobą, to chyba logiczne, ze wynikiem tej czynności że tak to nazwę moze być dziecko. Moze być zdrowe, albo i chore. To nie my o tym decydujemy i nie my jesteśmy bogami tego świata by o tym decydować. Pewne rzeczy dzieją się po to by nam coś pokazać w naszym zyciu. A w życiu tutaj na ziemi chodzi przede wszystkim o miłość. Ale nie taka jaką pokazują nam media i ten świat. Prawdziwą i czystą miłość, oddaną, ofiarną, milosierna, bezinteresowną. A takiej miłości nie nauczymy się kiedy jest wszystko ok. Tylko trud życia i cierpienie bliskich nam ludzi moze taką cnotę jak ta miłość w nas wyrobić. Moze to brzmi trochę brutalnie, ale niestety wiem o czym mówię z własnego doswiadczenia. Pozdrawiam.

 2. To specjalne przypadki Facet z macica ???
  Takie przypadli trzeba szybko kierować albo na Aleksandrowska ,lub Warta ostatecznie Tworki

  1. Czyli to jest Twoja miłość dla życia i tolerancja i inteligencja – wysyłasz ludzi tam gdzie sam długo przebywałeś bo innych miejsc nie znasz – to jest Twój dramat – dziecka wychowanego bez miłości.

 3. Facet z macicą, baba z brodą, baba dziwo, Konchita Wurst i inne mutanty. Również cieszę się, że nikogo na zdjęciu nie rozpoznaję. Dziwni ludzie, dziwna akcja.

  1. Język ludzi i aniołów – może naucz się jakiegoś języka bo to czym chcesz kogoś obrazić to wulgarny bełkot, którym obrażasz tylko siebie, swoja rodzinę i swoją szkołę – bo wszyscy ponieśli w Twoim wychowaniu klęskę.

 4. Biedne, ograniczone rozumki (uprzednie wpisy).
  Żeby pomyśleć trochę abstrakcyjnie, to dla was za dużo.
  Przykład idzie z góry, to i miernota na dole.

  1. “Biedne ograniczone rozumki” to te na zdjęciu… Nie rozumiesz znaczenia słowa “abstrakcja” to skorzystaj ze słownika wyrazów obcych. Łączę pozdrowienia.

   1. Czytając te twoje “mądrości” utwierdziłem się w przekonaniu, że myślenie, w tym abstrakcyjne, jest ci obce. Może inne czyności lepiej ci wychodzą.

 5. Pani Renato z jakiej partii teraz będzie Pani startowała w wyborach … tyle już ich było :)

  1. Dlaczego uważasz, że jak ktoś się sprzeciwia czemuś to zaraz ma ochotę gdzieś startować? Czy uważasz, ze każdy to Pycha i Chciwość jakieś zero jak Misiewicze karierowicze, że zaraz rzuci się na kasę jak to robią kolesie z PiC – nagrody po 100 000 odprawy milionowe i pensje również tak wysokie? Limuzyny podwożone na dyskoteki itp. Wymieniasz kogoś z imienia czyli znasz i uważasz, ze ktoś tak spełniony w życiu, który do wszystkiego doszedł własną pracą, talentem jest jak Adrian, który bez PiC byłby nikim, uważasz, że ta pani jest jak Szydło pazerna na kasę i na nagrody, czy jest jak Morawiecki, któremu było mało 100 000 miesięcznie i chce jeszcze więcej? W jaki sposób będzie miał więcej to on i jego partia dobrze wiedzą. Patrz na ludzi z sympatią na każdego człowieka – oprócz bandytów u władzy, którzy kłamią, kradną i dzielą się naszą kasą. Oceniaj ludzi sprawiedliwe – czy nadal nie widzisz jaka to jest władza? Otwórz oczy – bo oni za Tobą też nie są i nie będą – są tylko za sobą.

 6. Jeżeli opozycja chce wygrac wybory to powinna się całkowicie odseparować od ludzi takich jak pan na zdjeciu… niecierpie PiSu ale jeżeli pan Nagiecki i jemu podobni mają być alternatywą to chyba już zostanę w domu w wybory.. ten Pan się po prostu ośmiesza, żenujące :(

 7. ale mam polewke z tego Nagieckiego, jakby tak jeszcze w samorządowych wystartował i na bank się nie dostał to chyba się posram ze smiechu z faceta z macicą, człowieku nagiecki leczyć nogi

 8. Cytat: ” Im mniej kumate kobiety, tym łatwiej alfonsom wyprowadzić je na ulicę”.

Comments are closed.