FAKTY

Bez klubu PO w Radzie Miejskiej

Powstał “Koalicyjny Klub Radnych Pabianice”.

Nowy klub liczy 14 osób. Przewodniczącym tego gremium jest Krzysztof Rąkowski (PO). Zastępują go Piotr Duraj (SLD), Krzysztof Hile (BSR) i Bożenna Kozłowska (do niedawna PiS). Członkowie: Małgorzata Biegajło, Robert Dudkiewicz, Zbigniew Grabarz, Zofia Kriger-Kozłowska, Joanna Kupś, Piotr Majchrzak, Iwona Marczak, Dariusz Cymerman, Grażyna Wójcik, Andrzej Żeligowski.

Do KKRP nie należą radni PiS, czyli pozostałe 9 osób w RM.

Jesteśmy zgrana grupą. Nie chcemy kłótni ani robienia polityki. Działamy ponad podziałami. Będziemy popierać wszystkie dobre pomysły prezydenta, ale także go kontrolować. W kwestii szpitala także – zaznaczyli zgodnie radni KKRP.


SPRAW SOBIE T-SHIRT Z TRAMWAJEM “41”

13 komentarzy do “Bez klubu PO w Radzie Miejskiej

  1. Będziecie popierać cyt.” wszystkie dobre pomysły prezydenta” (chyba dobre dla Niego i dla Was), a zapomnieliście kto Was wybrał.
    Jesteście grupą, która zbiera okruszki z pańskiego stołu prezydenckiego. Myślicie tylko o sobie, a my wyborcy i tak pokarzemy Wam żółtą kartkę. Każde zło ma ograniczony czas i Wy pójdziecie w zapomnienie i to w hańbiącej niesławie. Ma tu zastosowanie dobre stare przysłowie “tonący brzytwy się chwyta”

    1. nie chcę ich bronić, ale jaki “tonący”? to oni mają przewagę i są o wiele bardziej zgrani niż PiS. no przecież to widać

  2. Zgrani? to pomyłka, określenie najbardziej nietrafne jakie mogło być. Ośmieszona w oczach Polaków i Pabianiczan PO schowało się w koalicję ze zdrajcami, którzy oszukali wyborców. To kolejny pomysł na ośmieszanie się i przyznanie do tego, że przy pomocy 4 zdrajców i przystawki BSR chcą coś jeszcze znaczyć pod innym szyldem. Kto ma uszy niech słucha, kto ma oczy niech czyta ze zrozumieniem. Osiągneli rekord Guinnessa w ośmieszaniu się i niemocy.

  3. Mata wracaj do szkoły. Nie udało się zdać matury przez brak znajomości zasad ortografii? A Pabianicami chcesz rządzić??

  4. skro Pan Hille z robotnika magazynowego prosto na kamerzystę, czy ma maturę ? to ja tez mogę.

  5. Pan Hille gdyby miał doświadczenie to wiedzieć powinien, że nie etycznym jest produkowanie i publikowanie materiału z sesji w której sam uczestniczy. Nazywa siebie redaktorem, a przecież nie ma takich kwalifikacji – praktyka upoważnia ?

  6. Pani Haniu skoro nie mam matury to przecież mogę robić błędy ortograficzne, to unieważnia tekst?

Comments are closed.