FAKTY

Koledzy z policji żegnają tragicznie zmarłego sierżanta Jakuba Opieczyńskiego

Sierżant sztabowy Jakub Opieczyński z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach zginął podczas służby w wypadku na trasie S-8 w pobliżu miejscowości Pawlikowice, gdy jechał służbowym motocyklem. O tragedii informowaliśmy TUTAJ.

Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj ( czwartek 14 lipca) po godzinie 15.00 na drodze ekspresowej S-8,  w pobliżu miejscowości Pawlikowice. Policjant pełniący służbę na motocyklu wyprzedzał kolumnę samochodów. W pewnej chwili stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Zmarł na miejscu pomimo reanimacji.

Sierżant sztabowy Jakub Opieczyński miał 28 lat. W policji służył od 8 lat, ostatnio w wydziale ruchu drogowego pabianickiej komendy powiatowej. Od lat pasjonował się motocyklami.

“Wszyscy będziemy pamiętać go przede wszystkim jako dobrego człowieka. Pogodnego, uśmiechniętego, policjanta służącego ludziom. Jego tragiczna śmierć jest wielką stratą nie tylko dla najbliższych, ale całego środowiska policyjnego. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci” czytamy na stronie internetowej pabianickiej policji.

W tych trudnych chwilach Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinspektor Sławomir Litwin oraz Komendant Powiatowy Policji w Pabianicach insp. Jarosław Tokarski w imieniu policjantów i pracowników łódzkiego garnizonu policji, rodzinie i bliskim zmarłego składają najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

(Źródło: KPP Pabianice)

W wypadku na motocyklu zginął 28-letni policjant z pabianickiej komendy