FAKTY

Kolejne zaginięcie. Kto go widział?

Policja szuka 53-letniego mieszkańca Ksawerowa i 44-letniej pabianiczanki.

Zbigniew Bobras wyszedł z domu 20 lutego około godziny 7.00 i udał się do pracy na terenie Bełchatowa. Następnego dnia miał powrócić do miejsca zamieszkania. Do domu jednak nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Rysopis: 170 cm wzrostu, waga około 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, oczy niebieskie, twarz pociągła. Ubrany był w czarną kurtkę ortalionową z pomarańczowymi wstawkami po bokach, ciemne spodnie, ciemne buty, kaszkiet.

[AKTUALIZACJA] 6.03.2018, godz. 10.30: Odnalazł się Zbigniew Bobras. Mężczyzna po publikacjach komunikatu o jego zaginięciu i nawiązaniu kontaktu z rodziną sam zgłosił się do jednostki policji.


Pabianiccy policjanci poszukują także 44-letniej Agnieszki Skweres, która wyszła z domu 1 marca około godziny 14.30 i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Córka zaginionej poinformowała na portalu społecznościowym, że kobieta pojechała w sprawie pracy – prawdopodobnie busem do Łodzi.

Rysopis: 170 cm wzrostu, waga 70 kg, średniej budowy ciała, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz owalna. Ubrana była w zieloną zimową kurtkę z kapturem z czarnymi suwakami, niebieskie dżinsy, bordowe trapery, kolorowy komin na szyi.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach (ul. Żeromskiego 18), tel. (42) 22-53-315, (42) 22-53-301 bądź 997.