FAKTY

Komendant pabianickiej policji skarcił funkcjonariusza za naśmiewanie się z gejów. I przeprosił obrażonych

Mundurowy zaserwował obrazek z tekstem o spermie. Inspektor Cezary Petrus ugasił pożar, a zakochani w sobie mężczyźni bardzo dobrze oceniają zachowanie szefa naszych mundurowych.

St. aspirant, dzielnicowy z Ksawerowa, na swoim profilu FB zamieścił niewybrednego mema z dymkami. Zareagowali znajdujący się na zdjęciu Michał Cessanis, znany dziennikarz i podróżnik z Pabianic oraz jego partner – wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej.

– Policjant musi dawać przykład, być otwarty na świat, na ludzi, na różny kolor skóry, rożną orientację seksualną. Jak zaufać komuś, kto publikuje obrzydliwe fotomontaże, pogłębiające nienawiść i brak szacunku dla drugiego człowieka? – pyta retorycznie Michał Cessanis.

Zareagował komendant pabianickiej policji inspektor Cezary Petrus. Jak wynika z informacji na FB Cessanisa, komendant skarcił podwładnego i zadzwonił z przeprosinami za zachowanie funkcjonariusza. Cessanis i Rabiej są zbudowani postawą szefa pabianickiej policji.

– Nigdy nie pozwolę na to, aby publicznie nas znieważano – podkreśla Michał Cessanis w rozmowie z pabianice.tv, a na FB ostrzega: “różnokolorowi mieszkańcy powiatu uważajcie na siebie”.

Przypomnijmy – trzy dni temu pisaliśmy o licytacji w ramach WOŚP, której przedmiotem jest egzotyczna kolacja z parą Cessanis-Rabiej (CZYTAJ TUTAJ).

 

30 komentarzy do “Komendant pabianickiej policji skarcił funkcjonariusza za naśmiewanie się z gejów. I przeprosił obrażonych

 1. I bardzo dobrze napisał o tych gejach. A geja życzę większego poczucia humoru. Bo w sumie prawdę napisał.

  1. Prawda ich w oczy kole. Są gejami a nie każdy musi to popierać ! :-). Uważam że to choroba a z tego trzeba się leczyć , żeby facet z facetem blee??

   1. lecz sie ty debilu. wstyd przynosisz Polsce. Niedouczony, nie tolerancyjny. Kretynie na świecie geje małżeństwa już mają. To są rozwinięte kraje a nie ciemnogród, który ty reprezentujesz i spychasz ten kraj na białoruś.

    1. Takie rozwiniete kraje a niszczą co popadnie podczas protestów. Super cywilizowany ludzie.

    2. On piszę prawdę PIorr to ty sie musisz leczyć niedouczenie,tolerancja,reprezentacja dla pedała to może normalne walić się w dupsko ,ale dla normalnego człowieka jesteś umysłowo chory
     Zatem zamknij ryj i cisza ,a Białoruś to wcale nie taki zaścianek

    3. Piorr, ja bym się na Twoim miejscu zastanowił dwa razy zanim coś napiszesz, w bezpośredni sposób obrażasz osoby którzy wyrażają swoje zdanie, żyjemy w cywilizowanym kraju, gdzie każdy obywatel może wyrazić swoją opinie. Jednak nie w sposób taki jak Ty piszesz i obrażasz innych. Policjant w dodanym memów ukazał prawde, a słowo “dupa” i wszelkie odmiany tego słowa nie są wulgaryzmem. Na zapas odrazu uprzedzania że jeżeli w moją stronę użyjesz jakiegokolwiek obraźliwego zwroty, nie pozostanie to bez echa. Tolerancja tolerancją no ale…

    4. Ktoś na pewno powinien się leczyć. Ubliżając osobie która jest nie tolerancyjna zachowujemy się tak samo jak i ona. Mnie widok gejów zniesmacza, ale to jest zakorzenione w mojej mentalności, bo osobiście to nic do nich nie mam. Każdy człowiek ma prawo wyboru oraz prawo do własnego zdania na różne tematy. O każdej sprawie można porozmawiać na spokojnie

    5. Do Piorr
     Kolejny urażony pedałek. Widać głąbie, że pisać nie umiesz tępaku a chcesz pouczać innych swoją upośledzoną ideologią.

 2. Na prywatnym fb nie występował jako funkcjonariusz A prawo mieć swoją osobistą opinię i śmiać się z czego chce więc nie rozumiem po co ta odgórna ingerencja

 3. Dziwny robi się ten świat…. Nazwij geja gejem to się obrazi. Pytanie do Pana Cessanisa, jak się nie wstydzi to niech odpowie…. Jak wygląda seks gejów? Czy aby ten mem nie jest na wskroś prawdziwy?! Czy Geje nie wykorzystują do swoich sprośnych uciech otworów ciała służących do sra… a? I czy ten biedny człowiek który umieścił mema to zrobił na swoim służbowym profilu policyjnym czy na prywatnym?….. Wiemy, środowisko LGBT bardzo walczy i rozpycha się o swoje prawa…. NAJLEPIEJ ZAMKNĄĆ USTA WSZYSTKIM PRZECIWNIKOM. Mam NADZIEJĘ, że nigdy zboczeńczy i inni pederaści nie będą sterować moralnością Polaków. Pozdrawiam NORMALSÓW!

  1. Ty jesteś nienormalna kretynko. Choć myśle, ze posty pisze jedna i ta sama osoba. Bezmózg. jakiś frustrat którego nikt nie poderwał, bo brzydki. chciałby a nie może. I boi się, że komuś dobrze. a jemu nie. Przykre. Ale zdechnie to. Homofobie można leczyć. Lub wyjść z szafy.

  2. Usta służą do mówienia i jedzenia, a sprośne rzeczy też można nimi robić. Jak się nie robi to tylko chłopa szkoda, że smutny chodzi jak jego koledzy opowiadają co ich kobiety potrafią. I myślę, że jakby chłop do domu przyniósł lubrykant lub chociaż olej rzepakowy z promocji to mogłoby się zmienić podejście do “groty nestle”

 4. czemu jedna i ta sama osoba wylewa swoje frustracje w komentarzach? Czy to jakiś impotent? chciałby a nie moze? szcześliwym ludziom zazdrości i jedzie swoim chorym jadem. Lecz sie ty człowieku. Świat się śmieje z ciebie.

 5. przestancie z tym Cessanis czy jak mu tam, ten portal schodzi na psy, nic nowego nie piszecie. rok temu inaczej tu wygladalo wszystko, nagle reklamy czerownych sie pojawiaja, ino patrzec urzad miejski sie zacznie reklamowac

  a policjant powinien byc policjantem, miec jaja, a nie tolerowac takich

  1. Po pierwsze: “Cessanis czy jak mu tam” jest obecny na naszych łamach od dawna. Jest wychowankiem obecnej naczelnej portalu, czego nie ukrywa, a wręcz przeciwnie. Po drugie – rok temu, a nawet grubo wcześniej “reklamy czerwonych” były obecne na naszych łamach przy różnych okazjach. Pisaliśmy od początku o różnych akcjach SLD. Po trzecie: jeśli Urząd Miejski w Pabianicach będzie zainteresowany zamieszczeniem ogłoszeń u nas, to będziemy na ten temat rozmawiać jak z każdym Klientem.

 6. Satyra ma to do siebie, że jest krytyczna, wykorzystuje grę słów itp. Mamy wolność słowa, a przedstawiony mem ma wymiar satyryczny. Wyraża przy tym prostą prawdę, że nie wiadomo jakich zaklęć się użyje, to mężczyzna z mężczyzną w ciążę nie zajdzie.
  Prezentowany obrazek nie jest obraźliwy, jest żartobliwy, panowie sympatycznie się uśmiechają. Żartujemy z blondynek, z policjantów, z księży, z Rosjan, to dlaczego żarty mają pomijać temat gejów? Jest to przecież element rzeczywistości. Geje czy gejowie walczą o to, żeby temat był obecny w przestrzeni publicznej, no to proszę bardzo – jest.
  Ponieważ Pan Cessannis jest znany głównie z tego, że jest orientacji homoseksualnej, co jest podkreślane przy każdej okazji, i stara się być celebrytą głównego nurtu, swoją popularność budując głównie na swojej seksualnej naturze, niech nie dziwi się, że pojawia się w ujęciu satyrycznym w tym właśnie kontekście.
  W przypadku osób heteroseksualnych nie podkreśla się tegoż faktu, tylko przemilcza, po co więc podkreślać swój homoseksualizm, nie lepiej skupiać się na innych walorach (jeśli się posiada)?

  Pan Komendant powinien respektować wolność prywatnych poglądów policjanta.

 7. A gdzie RODO? Czy pan Sylwester wyraził zgodę aby wymieniać go z imienia i nazwiska w artykule i pokazywać jego PRYWATNEGO facebooka ?
  Co innego gdyby był na służbie.

  1. W naszym tekście nie znalazło się imię i nazwisko funkcjonariusza. Pozdrawiamy.

    1. Nie wstawiliśmy zdjęcia, a jedynie podkleiliśmy post z FB – miał wtedy ustawienia publiczne. Teraz jest niewidoczny.

    2. Jeżeli ktoś ustawia na FB dostępność publiczną do postów, oznacza to, że wyrażą zgodę na to, aby każdy mógł to widzieć.
     Zresztą nie miał się czego wstydzić, żeby post ukrywać.

 8. Petrus niech się zajmie łapaniem bandytów, dilerów narkotykowych i złodziejów. Policjant ma prawo do osobistych poglądów politycznych i obyczajowych. Homoseksualizm jest ciężką przypadłością w sensie ewolucyjnym, skutecznie zagraża przetrwaniu gatunku, szkoda, że na komendantów policji nie dają ludzi o odpowiednio wysokim poziomie IQ, żeby to rozumieli…

  1. A propos homoseksualizmu polecam poczytać sobie na temat tzw. eksperymentu Calhouna, przeprowadzanego na myszach i szczurach.
   Upraszczając, chodziło o to, że populacja, która miała wszystko zapewnione i o wiele nie musiała się starać, traciła instynkt rozrodczy i “dbała” o inne sprawy. I mimo, że miała dostępną przestrzeń i jedzenie – wyginęła.

 9. Ich kichy, ich sprawa… jak mają ochotę deptać się w kake to ich problem. Wolę piękne panie ;) znaczy.. moja piękna Panią ?

Comments are closed.