ROZRYWKA

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Muzeum Miasta Pabianic ogłosiło konkurs na  plastyczny dla dzieci na „Muzealną kartkę bożonarodzeniową”. Czas trwania zabawy: 16.12.2021-02.01.2022 r.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej z grafiką bożonarodzeniową i wybranymi motywami muzealnymi (budynkami muzeum: dworem, budynkiem poszkolnym, logo). Elementy te można dowolnie komponować.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 13 roku życia. Przebiega w dwóch kategoriach:
1. Zadaniem uczestnika jest udostępnienie na swoim profilu na Facebooku post konkursowy Muzeum Miasta Pabianic oraz umieści zdjęcie pracy w jego komentarzu z formułą: „Zapoznałem/am się z regulaminem konkursu i go akceptuję”, do dnia 02.01.2022, do godz. 20.00. Do tego terminu (dnia i godziny) będą zliczone polubienia. W przypadku kiedy uczestnik nie ma swojego konta na Facebooku, warunki te może spełnić w jego imieniu osoba, która posiada profil prywatny na tym portalu.

2.Uczestnik lub osoba w jego umieniu np. rodzic/opiekun wysyła zdjęcie/skan kartki w formacie JPG z dopiskiem: „Zapoznałem/am się z regulaminem konkursu i go akceptuję”, na adres mailowy: edukacja@muzeum.pabianice.pl do dnia 02.01.2022, do godz. 20.00. W tytule wiadomości prosimy umieści dopisek „Muzealna kartka bożonarodzeniowa”.

Nagrody zostaną przyznane 2 uczestnikom, których kartki zdobędą największą liczbę “like’ów” na muzealnym profilu Facebook oraz 2 uczestnikom wybranym przez Komisję Konkursową Muzeum Miasta Pabianic, których prace zostały wysłane na podany wyżej adres mailowy.

Więcej TUTAJ