FAKTY

Konopie z dowozem za 1 zł

Jak w Pabianicach kupują konopie za 1 zł na dowóz? Na “krechę” (do 21 dni), na telefon, na raty, z kodami rabatowymi na kolejne zakupy, a przede wszystkim na “legalu”.

Kiedy powstała KonopiaMED, wzbudziła w Pabianicach spore zamieszanie. Od końca maja tego roku sklepu stacjonarnego już nie ma, ale firma dalej prężnie działa. Realia wymusiły zmiany i przystosowanie się – wszystko po to, aby potrzebujący pomocy nadal mieli łatwy dostęp do bezpiecznych konopi bez recepty.

Znane Wam już olejki, kosmetyki, pasty, maści, żele i słodkości (CZYTAJ TUTAJ) zamówicie nie wychodząc z domu – przez stronę sklepu lub telefonicznie pod numerem 731 327 147 (w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku). Przy okazji można uzyskać fachową poradę – konopni eksperci szczerze doradzą najskuteczniejszy produkt na Wasze dolegliwości.

Poza standardowymi formami płatności, uruchomiono opcję rozliczenia na raty lub na „krechę”, czyli dopiero po 21 dniach (należy mieć konto na twisto.pl) składając zamówienie przez stronę. Ale to nie wszystko – nie trzeba martwić się o koszty przesyłki, bo na terenie Pabianic zamówione towary zostaną Wam dostarczone tylko za symboliczne 1 zł!

Wśród nowości znajdziecie nasiona medycznej marihuany, legalne kwiaty i haszysz prosto z Czech, waporyzatory, a nawet konopne tekstylia.

Zaglądajcie na profil Facebook, by być na bieżąco z promocjami i konkursami.

Niedawno zadebiutowała konopna herbatka pod szyldem pabianickiego sklepu – to ręcznie zbierane najwyższej jakości kwiaty i liście konopi siewnej (z pełnym spektrum naturalnych kannabinoidów, np. CBD, CBDa; bez efektu psychoaktywnego).

Specjalnie dla naszych czytelników sklep KonopiaMed przygotował kod rabatowy na firmową herbatkę – składając zamówienie przez internet po wpisaniu kodu „pabianice.tv” otrzymacie na nią rabat 33%. Kod promocyjny ważny jest do końca listopada.

art. promocyjny