KRUCHTA

Ksiądz Misiak przerywa milczenie: Nie mam łaski życia w celibacie [VIDEO]

Charyzmatyczny kapłan ukarany ekskomuniką zdecydował się opowiedzieć o swoim konflikcie wewnętrznym. Czuje się księdzem, chce być mężem.  Kilka razy pisał do papieża Franciszka, aby zwolnił go ze ślubu bezżeństwa. Nie doczekał się odpowiedzi.

10 czerwca nasz portal pabianice.tv ujawnił, że księdza Michała Misiaka wykluczono ze wspólnoty Kościoła Katolickiego za herezję (przyjął chrzest wodny w innej wspólnocie wyznaniowej). Po naszych doniesieniach łódzka kuria wydała komunikat, w którym oficjalnie poinformowała o ekskomunice. Misiak nie może odprawiać mszy, spowiadać czy przyjmować komunii. Wierni poszczą o chlebie i wodzie, aby popularny duchowny wrócił do Kościoła Katolickiego.

Dziś rano ksiądz Michał na swoim profilu FB opowiedział o przyczynach swojego ruchu. – Zabijałem to, co było najpiękniejsze, a Jezus nie chce takiej ofiary – powiedział.

Okazuje się, że ks. Misiak kilkakrotnie pisał do papieża Franciszka, aby ten zwolnił go z celibatu. Odpowiedzi się nie doczekał, a pragnie być księdzem i mężem, chce ewangelizować razem z żoną. Jednocześnie podkreśla, że serce ma katolickie i wierzy, że będzie mógł w rzymskim kościele godzić rolę męża i księdza.

Tłumaczono mu, że można być kapłanem, a od czasu do czasu zgrzeszyć, jednak od takiej hipokryzji chce mu się wymiotować.


5 komentarzy do “Ksiądz Misiak przerywa milczenie: Nie mam łaski życia w celibacie [VIDEO]

    1. @paweł za chwilę dowiemy się, że ks. Misiak jest żywym wcieleniem Jezusa, Buddy i Konfucjusza jednocześnie, no i zakłada własny kościół katolicki, którego jest Papieżem. udar mózgu wszystko tłumaczy. Taki młody człowiek i już udar mózgu. Chyba sprawa wygasa sama.

  1. My, grzeszne katoliki płci obojej, chcemy mieć chociaż świętych ( doskonałych ) księży i mniszki zakonne, aby się na nich wzorować. Jak się chce mieć żonę to nie powinno byś się księdzem. Żeby się ożenić starczy zrzucić sutannę, i powiadomić o tym swego biskupa. Pokrętne tłumaczenie równe ,,zostałem terrorystą islamskim, ale w sercu nadal jestem katolikiem” funta kłaków nie warte.

Comments are closed.