FAKTY

Lesman dalej sprawdzany

Oczekiwanie na raport medyczny i ustalenia.

Rezygnacja doktora Jarosława Lesmana z pracy nie spowoduje zamknięcia postępowania wyjaśniającego, które rozpoczęło się po tym, jak internista miał w niewłaściwy sposób poinformować rodzinę o zgonie pacjenta.

– Ustalenia powinny być gotowe pod koniec tygodnia – mówi Adam Marczak, kierownik działu marketingu w pabianickim szpitalu.

Kierownik SOR dr Lechosław Dorożała został poproszony o raport medyczny. Chodzi o sprawdzenie, czy oprócz złamania standardów etycznych nie doszło do błędu w sztuce lekarskiej.

Czy podczas badania zachowania Jarosława Lesmana pojawiły się jakieś nowe wątki? – Nic na razie nie mogę powiedzieć – dodaje Marczak.

4 komentarze do “Lesman dalej sprawdzany

  1. Ładna beka na temat moralności i etyki wypowiada się jej pabianicki symbol

  2. może i źle się zachował, ale do błędu nie doszło przecież. A to odejście – dziwna sprawa…

  3. Marczk bez odrobiny honoru i wstydu ze swoją przeszłością korupcyjna będzie badał przeszłość człowieka, który dla tego miasta zrobił bardzo wiele i cieszy się autorytetem.Zarzuca mu się niedelikatność. To kpina i chichot z normalności. A propo Szczesia- Skawiński brał pieniądze i jest radnym dalej, a on służy innym i żadnych profitów nie ma, działa jak wolontariusz, a chciano mu wmówić korupcję. Czy to jest miara sprawiedliwości? Większość wpisów tzw komentarzy nie ma znaczenia, bo czynią to ludzie nieświadomi prawdy. Pochodzą z grupy popierającej Cymermana i na rozkaz tego co z nim spacerował po blokach – starosty. Wyglądali obaj jak dwaj żebracy ot cała działalność sitwy popierającej.Tak wyglada “cała” działalność sitwy kłamców, aby wsadzić swojego.Tak wygląda “poparcie” rzekomo bezpartyjnego. Szczesio dla miasta i PIS- u zrobił bardzo dużo. Działa w skromności, bez rozgłosu z pokorą.To jego ogromna zaleta. Należy to docenić-nadeszła pora.

Comments are closed.