ROZRYWKA

Lewityn rekomendowany przez podróżników

Autorzy bloga ReadyForBoarding.pl zajrzeli do naszego miasta, a konkretnie na Lewityn. Byli zachwyceni.

Znani blogerzy – podróżnicy przedstawili 10 pomysłów na jednodniowe wyjazdy w centralnej Polsce. Wśród nich (pozycja 7) znalazły się Pabianice.

Kamila i Paweł Florczak, twórcy bloga ReadyForBoarding.pl, pracują na etatach i podróżują z dwójką małych dzieci. Chcą pokazać, że można łączyć częste i aktywne podróżowanie z pracą i ograniczonym urlopem. W 2019 roku znaleźli się w Brązowej Dziesiątce w rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów, najważniejszego i najpopularniejszego rankingu najbardziej wpływowych influencerów Polski, tworzonym przez Jasona Hunta. Więcej informacji TUTAJ.

Ostatnio – w ramach ogólnopolskiej akcji #PodrozujDoTutaj – przekonują, że: “czasami wystarczy przekroczyć granice administracyjne miasta i odkrywać ciekawe miejsca. A takie właśnie miejsca polecamy w okolicach Łodzi i Pabianic”.

Podają, że samochodem droga  na Lewityn z centrum Łodzi (w zależności od korków) zajmuje od 20 do 40 minut. Z kolei Z41 plus wędrówka trwająca ok. 20 minut to łącznie ponad godzina.

Lewityn rekomendują fanom aktywnego wypoczynku, ale nie tylko. “Są tutaj place zabaw, przygotowane ścieżki dla pieszych i rowerzystów, jest plaża, można wypożyczyć rowerki wodne. Hitem okazał się pumptrack pełen górek i zakrętów wymagający dość dobrego zmysłu równowagi” napisali.

TUTAJ cały wpis i więcej zdjęć (być może skusicie się na odwiedzenie polecanych miejsc w Łódzkiem).

Fot. Ready For Boarding

Blogerzy zajrzeli też na krótki odpoczynek do Osady Rybackiej Sereczyn.

Fot. Ready For Boarding