FAKTY

Licytujemy dla Klaudii i kręcimy dla Adasia

Aktywni mieszkańcy inicjują charytatywne akcje.

W najbliższą niedzielę (17 marca) na facebookowej grupie „Mamy znad Dobrzynki” (start godz. 17.00) odbędą się licytacje na rzecz 11-letniej Klaudii Maruszewskiej, chorej na zespół Wolfa-Hirschhorna (główne objawy to przede wszystkim duże opóźnienie psycho-ruchowe; dziewczynka wymaga intensywnych ćwiczeń i rehabilitacji).

A już w pierwszą wiosenną sobotę (23 marca) w wybranych klubach fitness zorganizowane zostaną zajęcia, z których dochód przeznaczony będzie dla Klaudii. TUTAJ znajdziecie plakat organizatorów, a szczegółowe informacje na ich FB.

TUTAJ strona zbiórki na pomagam.pl
Tak niewiele brakuje

W ten weekend w turnieju o Puchar Wójta Gminy Ksawerów zmierzą się młodzi piłkarze z drużyn: MUKS Włókniarz Pabianice, PTC Pabianice, Orzeł Piątkowisko, MULKS Łask, Jagiellonia Tuszyn, TS Victoria Rąbień i GKS Ksawerów. W trakcie rywalizacji  zbierane będą pieniądze na leczenie Adama Maślanki.

Z kolei 31 marca rowerzyści z grup „Kręć kilometry” i „Lisie opowieści” spotykają się, by pokręcić dla Adasia. Puszek wypatrujcie w parku Słowackiego ok. godz. 11 – będzie można przekazać datek na leczenie chłopca i wziąć udział (lub nie) w rajdzie.

Do zebrania całej kwoty brakuje już tylko 35 tysięcy zł. TUTAJ strona zbiórki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *