ROZRYWKA

Maciej Wlazłowicz z naszego ratusza wygrał dzisiejszy odcinek “Va banque”

Inspektor z Urzędu Miejskiego w Pabianicach wykazał się imponującą wiedzą z różnych dziedzin.

Maciej Wlazłowicz, inspektor z Wydziału Infrastruktury Technicznej i Komunikacji Urzędu Miejskiego w Pabianicach wygrał dzisiejszy odcinek teleturnieju “Va banque”. Zmierzył się ze studentem prawa z Łodzi i bibliotekarzem z Kwidzyna, zdobywając 9.400 zł. Finałowe zadanie dotyczyło historii Anglii.

Opowiadając o sobie pochwalił się hobby, czyli nocną jazdą na rowerze, co ucieszyło lokalną grupę FB Rowerowe Pabianice.

Pabianicki rowerzysta w Va banque.

Pabianicki urzędnik miejski i rowerzysta – Maciek Wlazłowicz wziął udział i wygrał w teleturnieju pt. Va banque, który został emitowany w dniu dzisiejszym na kanale 2 TVP. Gratulujemy ???Cały odcinek dostępny pod linkiem https://vod.tvp.pl/video/va-banque,19032020-1830,46872399 Film otrzymaliśmy od Pana Tomasza, który jest rowerzystą i obserwuje nasz fanpage. Dziękujemy i pozdrawiamy. #pabianice #lodzkie #umpabianice #teleturniej #vabanque #nightcycling #tmdp #rowerowepabianice

Opublikowany przez Rowerowe Pabianice Czwartek, 19 marca 2020

Pan Maciej działa także w Towarzystwie Miłośników Dziejów Pabianic.

Cały odcinek TUTAJ.

“Va banque” to teleturniej emitowany od 1 marca 1996 do 26 maja 2003 oraz ponownie od 7 stycznia 2020 na antenie TVP2, oparty na amerykańskim formacie Jeopardy. W latach 1996–2003 prowadzącym był Kazimierz Kaczor, zaś aktualnie, od 2020 roku jest nim Przemysław Babiarz.