FAKTY

Mackiewicz coraz bardziej w tyle za Ciebiadą

Jako koordynator ds. sprzedaży energii Krzysztof Ciebiada zarobił ponad 173 tys. zł.

Samorząd wojewódzkiego opublikował oświadczenia majątkowe za 2017 rok. Nasz jedyny przedstawiciel w sejmiku nie ma powodów do narzekań na stan portfela. Łączne dochody Krzysztofa Ciebiady za 2017 są o ponad 56 tys. zł wyższe od osiągniętych rok wcześniej. To głównie skutek pracy na stanowisku koordynatora ds. sprzedaży energii w PGE Obrót (Łódź). Jest tu zatrudniony od sierpnia 2016 roku, a więc jego całoroczne dochody już za 2017 wynoszą dokładnie: 173.289,23 zł.

Jako wiceprzewodniczący sejmiku Ciebiada pobrał diety w wysokości 29.028,03 zł, z tytułu wynajmu zainkasował 29.389,04 zł, a za pełnienie funkcji członka Rady Programowej Radia Łódź otrzymał 5 tys. zł. Jego łączny dochód za miniony rok wyniósł 236.706,30 zł.

Dla porównania: prezydent Pabianic zarobił w tym samym czasie 196.683,06 zł, a więc o ok. 40 tys. mniej.

Już w 2016 roku Krzysztof Ciebiada zostawił w tyle prezydenta Pabianic Grzegorza Mackiewicza, nie tylko w sferze dochodów, ale i w wartości nieruchomości i w samochodach (CZYTAJ TUTAJ).

Porównaj oświadczenia Krzysztofa Ciebiady i Grzegorza Mackiewicza za 2017 rok.

O niższych dochodach prezydenta, choćby w porównaniu z szefową podległej mu miejskiej spółki PCM, pisaliśmy niedawno TUTAJ. Prezes szpitala zarobiła o ponad 25,6 tys. złotych więcej niż Grzegorz Mackiewicz jako prezydent całego miasta.

11 komentarzy do “Mackiewicz coraz bardziej w tyle za Ciebiadą

 1. Niech Antek Pietrek i inni wyznawcy speca od geotermii patrza i sie zastanowia. Oni szczekaja i robia z siebie posmiewisko a Krzys zbiera zniwa

  1. Żniwa to zbierają albo będą zbierać miasta i miasteczka, które “poszły w geotermię”. A (UM) pabianickie barany tak rządzą, że obudzimy się z ręką w nocniku i długami.

   1. Z tych dziur geotermalnych to niedlugo ich widac nie będzie. A dla frajerrarow na smyczy Krzysia ochlapy z panskiego stolu – gołe diety radnych.

 2. Człowiek się kształci całe życie, zdobywa doświadczenie, zna się na wszystkim ( od krawiectwa po wody termalne i energię ) to później fachowca doceniają w pracy…wzór dla młodych ludzi :-))))

 3. Jaki gospodarz, takie dochody.
  Być może Mackiewicz nie wykazał “sukcesów” i bilans wygląda inaczej.

 4. Ten artykuł to szczyt żenady. Chwalenie kogoś, że zarobił tyle, dzięki zajmowaniu stanowisk, które zajmuje tylko dzięki swoim znajomościom partyjnym. Robi się niedobrze.
  Z wykształceniem Ciebiady w normalnej sytuacji nie dostałby żadnego z tych stanowisk, a mógłby być co najwyżej koordynatorem ruchu swoich kończyn.

  1. jakie chwalenie ty tu widzisz ? xD raczej podkreslenie, ze to prezydent ktory wiecej robi ma mniej pieniedzy xD chlopcze z podstawowki ogarnij sie bo wedlug nowych przepisow RODO mejle i fejsbuki od lat 16 !!

Comments are closed.