FAKTY

Mackiewicz nie rozgrzeje napojami

Na ostatniej sesji radny Piotr Różycki (PiS) zwrócił się do prezydenta z pomysłem częstowania mieszkańców ciepłymi napojami. „Dogrzewanie” pabianiczan herbatą i kawą miałoby się odbywać na przystankach komunikacji w godzinach porannych. Grzegorz Mackiewicz nie przystał na tę propozycję.

„Mając na uwadze fakt, że tak wielu mieszkańców Pabianic jest zmuszonych dojeżdżać do pracy, zwróciłem się do Pana Prezydenta Mackiewicza z prośbą o mały gest z jego strony wobec właśnie tych mieszkańców, którzy zmuszeni są do porannego korzystania z komunikacji. Poniżej odpowiedź Pana Prezydenta, pozostawię ją bez komentarza” – napisał na swoim FB Różycki i dołączył zdjęcie pisma.

W odpowiedzi czytamy: „(…) uprzejmie informuję, że zgodnie z życzeniem Pana Radnego – rozważyłem taką możliwość. Na chwilę obecną nie planuję realizacji zaproponowanego przedsięwzięcia”.

6 komentarzy do “Mackiewicz nie rozgrzeje napojami

 1. a z jakich srodków miałoby to byc oplacone ? z funduszu promocyjnego miasta czy radnego Różyckiego?

  1. a z tego samego co koksowniki zaproponowane przez radnego Rąkowskiego.

   Wprawdzie zaściankowość to nie wada, jednak Pastrami jest passe proponuje Mancadeo de Jabugo.
   Wiem wiem człowiek uczy się całe życie.

   1. A jak Pan Radny wyobraża to sobie logistycznie? Rozstawienie ludzi na przynajmniej kilku przystankach: kto im zapłaci? kto to będzie? wielkie termosy: kto to zorganizuje, rozwiezie?

 2. Teraz pan Różycki ma pole do popisu. Powinien honorowo zrealizować swoją interpelację. Ten pan tryska pomysłami ale nie potrafi ich zrealizować. Jak cały PiS.
  Do roboty panie Różycki!

 3. PAmiętam czasy jak niejaki radny stencel i radny rąkowski ludzi herbatą w kampanii na przystankach częstowali. Jakże wtedy był to fajny POmysł. Teraz już pomysł jest beeee :) Bo zgłasza go radny PIS. Lepiej wydać na szklankę ciepłej herbaty dla ludzi niż 200 tyś na dzień wody … !!!

Comments are closed.