FAKTY

Metamorfoza pani Izy. Schudła 20 kilogramów! [VIDEO]

Niesamowita przemiana pabianiczanki z pomocą dietetyka Naturhouse Pabianice.

Kiedy w lutym pisaliśmy o pierwszym etapie przemiany, pabianiczanka schudła już 10 kg. Niedawno zainteresowaliśmy się postępami w kuracji Naturhouse. Pani Iza zmieniła się nie do poznania!

– Jestem szczęśliwa, bo udało mi się osiągnąć wymarzony cel. Chciałabym jeszcze poprawić wynik o 5 kilo, ale na razie jestem na etapie stabilizacji, by utrwalić obecny sukces – cieszy się mieszkanka Pabianic.

Karolina Bednarowicz, dietetyk Naturhouse, chwali konsekwencję pani Izy: – Jest bardzo zdyscyplinowana, przestrzega wszystkich zaleceń, przyrządza dania dokładnie według przepisów, pamięta też o regularnym przyjmowaniu suplementów diety.

W kuchni wspomagał panią Izę mąż. Jak podkreśla żona, był w jej wyzwanie bardzo zaangażowany: – Teraz lubi żartować, pytając, czy go czasem nie wymienię – uśmiecha się.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku:

Naturhouse Pabianice pomógł pabianiczanom i pabianiczankom schudnąć już prawie 2,5 tony!

– Każda dieta jest komponowana indywidualnie. Cotygodniowe spotkania sprawiają, że nie traci się motywacji – tłumaczy dietetyk Karolina Bednarowicz.

Metabolizm “podkręca” także suplementacja w postaci wyciągów oraz ekstraktów z ziół, warzyw i owoców, która przy okazji hamuje apetyt i dodatkowo odżywia organizm.

TUTAJ i TUTAJ znajdziecie porady, przykłady przepisów i informacje o metamorfozach z Naturhouse.

TUTAJ i TUTAJ pisaliśmy o wskazówkach Karoliny Bednarowicz.

Już dziś umów się z dietetykiem (telefon: 790 879 431, ul. Zamkowa 42), który pomoże Ci schudnąć, przytyć lub po prostu nauczyć się zdrowo odżywiać. Oferta obejmuje również diety dla sportowców, urodowe, antycellulitowe, oczyszczające organizm, wzmacniające i eliminacyjne.

Dodajemy otuchy Pani Izie. (y)

Opublikowany przez pabianice.tv Niedziela, 17 lutego 2019

 

 

 

 

 

 

art. promocyjny