PORADNIK

Młody ambitny zespół i akcesoria GSM

Jeśli zastanawiasz się, gdzie w Polsce znaleźć można jedną z największych polskich firm z akcesoriami GSM, to odpowiedź brzmi: w Pabianicach. To właśnie w naszym mieście zlokalizowany jest ogromny magazyn, w którym młody i prężny zespół, codziennie staje na głowie, by zaopatrzyć Polskę w akcesoria telefoniczne. Co takiego proponuje sklep internetowy 4KOM i gdzie znajdziemy ich sklep stacjonarny?

W Pabianicach przy ulicy Zamkowej 4 znajduje się firma, o której słyszała już cała Polska. Doskonale zlokalizowany magazyn i znakomicie zoptymalizowany sklep internetowy, z którego zamawianie jest naprawdę proste, to tylko pierwsze z wielu atutów tej pabianickiej firmy z akcesoriami telefonicznymi. Czym tak naprawdę zajmuje się firma 4KOM i jakie marki możemy w niej kupić?

Etui, klawiatury, uchwyty

Tak w skrócie można opisać bogaty asortyment sklepu internetowego 4KOM. Choć branża smartfonów jest bardzo dynamiczna, firma korzystając z zapału młodych i zaangażowanych pracowników, stale nadąża za coraz to nowszymi trendami. W jej ofercie znajdziemy więc szereg rozwiązań przygotowanych z myślą o najnowszych smartfonach, jak etui na iPhone czy pokrowiec na flagowe modele Samsung Galaxy. Przenosząc się na stronę marki 4KOM, udajemy się do zupełnie nowego świata, gdzie gadżety telefoniczne grają główne skrzypce.

Kreatywny i wspierający zespół

Wielu powiedziałoby, że to właśnie doskonale dobrany zespół, tworzy tę zgraną i dobrze funkcjonującą firmę. W samym centrum Pabianic firma 4KOM tworzy miejsce pracy dla młodych miłośników najnowszych technologii, którzy od lat zaopatrują Polskę w akcesoria GSM. – To, co cenię w tej pracy najbardziej, to kreatywność i wciąż nowe wyzwania. Branża akcesoriów GSM stale się zmienia, więc i my musimy ciągle wprowadzać coś nowego – mówi jedna z pracownic sklepu z akcesoriami telefonicznymi z Pabianic.

Najważniejsze marki w zasięgu ręki

Sklep internetowy 4KOM jest miejscem, gdzie spotykają się najpopularniejsze marki akcesoriów GSM. Baseus, Ringke i Spigen to tylko kilka najważniejszych graczy z bardzo szerokiej oferty asortymentu lokalnego sklepu GSM. Pabianicka firma 4KOM to także producent jednej z popularnych polskich marek z akcesoriami GSM – Alogy. A co takiego wyróżnia asortyment marki Alogy? Wielu użytkowników twierdzi, że akcesoria telefoniczne od Alogy to trwałość i doskonały design w jednym. Możemy zakładać, że właśnie dlatego marka wywodząca się z Pabianic zdobyła już tak wielu zwolenników.
W ofercie sklepu z akcesoriami GSM znajdziemy nie tylko dopasowane etui do telefonu, ale też pokrowce na tablet, szkła ochronne, uchwyty samochodowe czy ładowarki bezprzewodowe.

Odwiedź sklep stacjonarny 4KOM obok magazynu przy ulicy Zamkowej 4 i przekonaj się, na jak dużo stać ten pabianicki zespół miłośników akcesoriów GSM.

 

(art. promocyjny)