KOMUNIKACJA

Moniuszki znów zamknięta. Tędy nie przejedziesz

Od najbliższego wtorku (14 listopada) od godz. 9.00 obowiązują zmiany w organizacji ruchu. Innymi trasami pojadą też autobusy linii 4,6, T i N4B.

Ulica Moniuszki będzie zamknięta na odcinku od ul. Zielonej do ul. Pomorskiej – to kolejny fragment, na którym odtwarzana jest nawierzchnia po robotach gazociągowych. Na czas objazdów zostaną ustawione znaki zatrzymywania się w rejonie skrzyżowań ulic: Kochanowskiego/Dąbrowskiego, Kochanowskiego/Moniuszki, Matejki/Moniuszki oraz Matejki/Orlej (obowiązujące na odcinku ok. 20 metrów przed lub za skrzyżowaniami).

Zmiany obowiązują do odwołania.

Linie 4 i 6

Autobusy linii 4 i 6 z Waltera-Jankego dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Sienkiewicza, następnie pojadą objazdem ulicami: Moniuszki, Matejki, Orlą, Kochanowskiego do Moniuszki i dalej właściwymi trasami.

Z 15 Pułku Wilków i Karolewa autobusy dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, następnie pojadą objazdem ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego, Konopnickiej do Moniuszki i dalej stałymi trasami.

Zawieszony przystanek (kier. szpital): Moniuszki/Zielona
Przystanek dodatkowy (kier. szpital): Orla/Konopnickiej

Linia T

Autobusy linii T z Dworca PKP dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, następnie pojadą objazdem ulicami Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego do Konopnickiej i dalej stałą trasą do Rzgowa i Guzewa. Zmiana trasy dotyczy tylko podanego kierunku.

Linia N4B

Autobusy linii nocnej N4B z Dworca PKP dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, następnie pojadą objazdem ulicami Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego, Konopnickiej i dalej stałą trasą do Łodzi.

Z Łodzi autobusy dojadą bez zmian do przystanku Zamkowa/Staszewskiego, następnie pojadą objazdem ulicami Zamkową i Łaską do Dworca PKP.

Przystanek dodatkowy (kier. Dworzec PKP): Łaska / Węglowa


Jeden komentarz do “Moniuszki znów zamknięta. Tędy nie przejedziesz

  1. Oj, współczuję pasażerom autobusów… dwie najbardziej wypchane ulice w tym rejonie (Matejki i Dąbrowskiego). Ale przynajmniej płyta dziurawa nie będzie straszyć.

Comments are closed.